ساداتی نژاد مطرح کرد ؛

بررسی نقض اجرای قانون تمرکز اختیارات و وظایف بخش کشاورزی از سوی دولت در کمیسیون کشاورزی

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت:تقاضای تعدادی از نمایندگان مجلس مبنی بر اعمال ماده ۲۳۴ آیین نامه داخلی برای "نقض اجرای قانون تمرکز اختیارات و وظایف بخش کشاورزی از سوی دولت" بررسی شد.

  خبرگزاری خانه ملت ؛ سید جواد ساداتی‌نژاددر تشریح جلسه روز  یکشنبه (26 مردادماه) کمیسیون کشاورزی، گفت: تقاضای تعدادی از نمایندگان محترم مجلس مبنی بر اعمال ماده ۲۳۴ آیین‌نامه داخلی برای "نقض اجرای قانون تمرکز اختیارات و وظایف بخش کشاورزی از سوی دولت" با دعوت از نمایندگان محترم متقاضی و مسئولان مرتبط بررسی شد.

وی  با بیان اینکه مدیرعامل فروشگاه زنجیره‌ای اتکا نیز گزارشی از فعالیت‌های دامپروری و کشاورزی این شرکت ارائه داد، افزود: این فروشگاه به عنوان متولی حوزه خدمات‌رسانی نیروهای مسلح در حوزه رفاهی، براساس اساسنامه خود کار تولید کشاورزی و دامپروری نیز انجام می‌دهد، ضمن آنکه چشم انداز قابل تقدیری نیز در این حوزه‌ها ترسیم کرده‌اند.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامیبا بیان اینکه اقدامات انجام شده شرکت اتکا در بحث مرغ لاین بسیار خوب بوده و این اقدامات مورد تقدیر کمیسیون قرار گرفت، اضافه کرد: حمایت از چای داخلی یکی دیگر از رویکردهای آن‌ها در حمایت از تولید داخلی است./

پایان پیام

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، اراضی کشاورزی، افزایش تولید، افزایش تولید داخل، افزایش تولید پایدار