بابایی کارنامی مطرح کرد ؛

طرح ساماندهی کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح ساماندهی کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور جهت تامین نظر شورای نگهبان خبر داد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ علی بابایی کارنامی در بیان دستورکار نشست روز یک‌شنبه (بیست و ششم مردادماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در این نشست طرح ساماندهی کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور (اعاده شده از شورای نگهبان) مورد بررسی قرار گرفت.

وی  ادامه داد: این طرح در پی بررسی‌های صورت گرفته با حضور نمایندگانی از شورای نگهبان و سازمان‌های برنامه و بودجه و اداری و استخدامی کشور به تصویب رسید.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته اعضای این کمیسیون بر مفاد مصوبه قبلی مجلس شورای اسلامی اصرار داشتند که در پی آن تعداد 3 هزار نفر از کارمندان قراردادی واجد شرایط تعیین شده، تبدیل وضعیت شوند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: در ادامه این نشست کمیته‌های اداری و استخدامی، اشتغال، کارآفرینی و روابط کار، تعاون و رفاه اجتماعی نیز به ارائه گزارش عملکرد خود از بدو تشکیل در دوره یازدهم مجلس تاکنون پرداختند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست رییس دانشگاه پیام نور و معاونانش، نماینده سازمان‌های برنامه و بودجه و اداری و استخدامی کشور و شورای نگهبان حضور داشتند./

پایان پیام

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، افزایش حقوق کارکنان، حقوق کارکنان، قرارداد