یزدی خواه مطرح کرد ؛

اقدام اخیر اماراتی ها با واکنش جدی مردم منطقه روبه رو خواهد شد

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات معتقد است که اقدام اخیر اماراتی ها با واکنش جدی مردم منطقه روبه رو خواهد شد و تاوان این کار را پرداخت خواهند کرد.

 خبرگزاری خانه مل؛ سیدعلی یزدی خواه به عادی‌سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: عادی‌سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی از این جهت که آشکار شده یک کار غیر قابل پذیرش و مورد نکوهیدن است.

سیدعلی یزدی خواه در ادامه افزود: اما از جهت اصل ماجرا این‌ها از گذشته با هم ارتباطات و مراودات تجاری و .. با هم داشتند؛ منتها اینکه یک دولت مزدوری با پشتوانه حداقلی بخواهد در دنیای امروز در راستای رقابت با کشورهای ترکیه و عربستان بیاید این تابو عادی‌سازی را بشکند بسیار ذلت‌بار و ننگین خواهد بود.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات اظهار کرد: در حقیقت امارات به عنوان اولین دولت عربی عادی‌سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی را عیان کرده و این مسئله بی‌شرمانه و ننگین بوده که در کارنامه امارتی‌ها ثبت خواهد البته این حرکت از نظر مردم منطقه و دنیا محکوم واقع خواهد شد.

سیدعلی یزدی خواه تاکید کرد: حکام امارات این اقدام را در جهت خودشیرینی نزد ترامپ انجام داده‌اند و بی‌شک تاوان این آشکارسازی را هم پرداخت خواهند کرد.

یزدیخواه تصریح کرد: هر کشوری که با رژیم صهیونیستی ارتباط برقرار کرده جز ذلت و خواری چیز دیگری نصیب این‌ها نشده است؛ فلذا اماراتی‌ها چوب این اقدام ناشایست را با دستان همین رژیم صهیونیستی خواهند خورد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، امارات، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست