دهمرده مطرح کرد ؛

عادی سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی

نماینده مردم زابل در مجلس گفت: امارات هر کاری را بخواهد انجام دهد باز هم نمی تواند تاثیر خود را بر معادلات منطقه ای قالب کند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ حبیب اله دهمرده به عادی‌سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: یکی از مشکلاتی که در تاریخ وجود داشته این بوده که مستکبران سعی و تلاش خود را به کار می‌بندند تا عناصر ضعیفی را شناسایی کنند و پس از آن حداکثر سوء استفاده را از این‌ها داشته باشند.

حبیب اله دهمرده در ادامه افزود: این موضوع هم به یکی دو سال اخیر مربوط نمی‌شود اگر به جریانات ایجاد شده در منطقه نگاهی انداخته شود مشاهده می‌کنیم که آل سعود و امثالهم را انگلستان بوجود آورند و با یک سرمایه‌گذاری انجام شده منابع و ثروت این کشورها را چپاول می‌کنند.

وی  تاکید کرد: غربی‌ها روی مسئولان ضعیف‌النفسی همچون اماراتی‌ها و عربستانی‌ها برنامه ریزی می کنند و براساس این برنامه‌ها آنها را برده خود می‌پندارند و به این حاکمان می‌فهمانند که اگر تحت امرشان نباشند آنها را برکنار خواهند کرد؛ بنابراین به همین دلیل این عناصر به صورت تمام و کمال در اختیارشان قرار خواهند گرفت و در واقع آلت دست غربی‌ها می‌شوند که همین اقدامات نیز مشکلاتی را برای جهان اسلام و البته خودشان ایجاد خواهند کرد.

این نماینده مردم به عادی‌سازی روابط امارات و اسرائیل اشاره و تصریح کرد: این اقدام امارات خیانت بزرگ محسوب می‌‌شود؛ چرا که در جهت تامین منافع اسرائیل و به زعم خود مقابله با محور مقاومت این کار را انجام داده است.

نماینده مردم زابل در ادامه افزود: البته اماراتی‌ها به دنبال دیده شدن هستند و می‌خواهند با این کار خود بگویند که می‌توانند در معادلات سیاسی منطقه دست داشته باشند؛ اگرچه این کارشان هیچ تاثیری بر سیاست منطقه‌ای ایجاد نخواهد کرد، بلکه سبب قدرت روز افزون جبهه مقاومت خواهد شد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، امارات، تحریم، تحریم اقتصادی، تحریم های غرب، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها