بانکی پور فرد مطرح کرد ؛

رفع ایرادات مواد یک تا ۲۲ طرح جمعیت و تعالی خانواده

رئیس کمیته زنان و خانواده کمیسیون فرهنگی مجلس از رفع ایرادات مواد یک تا ۲۲ طرح جمعیت و تعالی خانواده در نشست امروز این کمیته خبر داد و گفت: پس از ارائه این طرح به صحن علنی برای تشکیل کمیسیون ویژه جمعیت اقدام خواهیم کرد.

  خبرگزاری خانه ملت ؛ امیرحسین بانکی‌پور فرد در تشریح دستور کار امروز ( دوشنبه، 27 مردادماه ) کمیته زنان، خانواده،‌ جوانان و تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: پیش از بحث و گفت و گو در مورد تشکیل کمیسیون ویژه جمعیت و خانواده قرار شد طرح جمعیت و تعالی خانواده که از دوره‌های قبل در کمیسیون فرهنگی معطل مانده بود را تعیین تکلیف و به صحن علنی ارائه کنیم.

رئیس کمیته زنان، خانواده، جوانان و تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس، افزود: مقرر شد نسبت به بررسی طرح سابق در کمیته اقدام و موادی که قابل قبول است و مشکلی ندارد را به صحن علنی ارائه کنیم تا روند بررسی طرح طولانی نشود و پس از آن بتوان به طور اساسی‌کار را دنبال کرد.

وی ادامه داد: همچنین برای دست‌یابی سریع‌تر به نتیجه نهایی قرار شد کمیته زنان و کمیسیون فرهنگی طی یک ماه به صورت فشرده طرح را مورد بررسی قرار دهند که در این راستا در نشست امروز کمیته برخی از مواد طرح سابق را حذف و اصلاح کردیم و موادی را هم اضافه کردیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد:‌ رفع ایرادات و اصلاح مواد یک تا 22 طرح جمعیت و تعالی خانواده در نشست امروز انجام شد و در تلاش هستیم به سرعت طرح را به سرانجام برسانیم البته پس از جمع‌بندی در مورد طرح دستگاه‌های مربوطه را دعوت خواهیم کرد تا نظرات کارشناسی خود را ارائه کنند و آن را برای ارائه به صحن علنی آماده کنیم.

بانکی‌پور‌ فرد افزود: پس از ارائه طرح مذکور به صحن علنی نسبت به تشکیل کمیسیون ویژه جمعیت و خانواده اقدام خواهیم کرد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، استیفای حقوق زنان، تشویق خانواده ها، تشکل های زنان، تعالی خانواده، حوزه زنان