عنابستانی مطرح کرد؛

عادی سازی روابط امارات با اسرائیل و واکنش جدی دنیای اسلام

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: در آینده ای نه چندان دور عادی سازی روابط امارات با اسرائیل با واکنش جدی دنیای اسلام روبه رو می شود و تبعاتی برای این کشور به دنبال خواهد داشت.

 خبرگزاری خانه ملت؛ علی اصغر عنابستانی به عادی‌سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: اماراتی‌ها سالهاست که خود را به آمریکا و اسرائیل فروختند، اما در حال حاضر با وقاحت تمام این مسئله را عیان کردند.

علی اصغر عنابستانی در ادامه افزود: اماراتی‌ها باید بدانند که دستمایه و آلت دست اسرائیلی‌ها در کشتار مردم یمن و فلسطین هستند.

نماینده مردم سبزوار تاکید کرد: ارتباط با اسرائیل برای شیخ‌نشین حقیری که صرفا با منابع نفتی دارد تلاش می‌کند تا خود را در فضای منطقه مطرح کند عاقبتی در پی نخواهد داشت.

عنابستانی اظهار کرد: عمر کشورهایی نظیر امارات زیاد دوام بیاورد قبل از پایان اسرائیل تمام خواهند شد؛ ضمن اینکه دنیای اسلام در آینده واکنش جدی به اقدامات این کشورها خواهد داشت.

این نماینده مردم تصریح کرد: بیداری که در دنیای اسلام مشاهده می‌شود این اجازه را به یک شیخ وابسته به شیرهای نفتی نخواهند داد تا چنین ظلم‌هایی را به دنیای اسلام روا بدارد و حتما تبعات آن را خواهد دید./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اسرائیل، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست ها