حاجی دلیگانی مطرح کرد ؛

اظهارات ترامپ درباره فعال سازی مکانیسم ماشه

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: اگر آمریکا بخواهد مکانیسم ماشه را فعال کند؛ قطعا تصمیماتی در این رابطه خواهیم گرفت که متحمل ضرر و زیان جبران ناپذیری شود.

 خبرگزاری خانه ملت؛ حسینعلی حاجی دلیگانی به اظهارات ترامپ درباره فعال‌سازی مکانیسم ماشه اشاره کرد و گفت: ترامپ بلوف سیاسی می‌زند و همه این حرف‌ها و مسائل را برای سوء استفاده انتخاباتی مطرح می‌کند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در ادامه افزود: آمریکایی‌ها می‌دانند هرگونه فشار و اشتباه نسبت به ایران چه هزینه‌های سنگینی برای آنها در پی خواهد داشت؛ بنابراین متوجه این مسئله هم بوده که طرح چنین مسائلی هیچ نتیجه‌ای برای آمریکا در برنخواهد داشت.

نماینده مردم شاهین‌شهر تاکید کرد: ترامپ به هر میزانی که توانسته فشار حداکثری علیه کشورمان فعال کرده است و بیشتر از این هم دیگر چیزی در دست ندارد؛ ضمن اینکه آمریکا از برجام خارج شده و نمی‌تواند از ابزار آن هم استفاده کند.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: آمریکا باید متوجه شده باشد که با عدم تصویب قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی در شورای امنیت دیگر دوران یکجانبه‌گرایی در دنیا از بین رفته و باید دست از این روش منسوخ بردارد.

عضو هئیت رئیسه مجلس تصریح کرد: آمریکا اگر مکانیسم ماشه را فعال کند ما تصمیماتی خواهیم گرفت که هیچگاه فکر آن را هم نخواهد کرد و متحمل بیشترین ضرر و زیان خواهند شد./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)