بابایی کارنامی خبر داد؛

تعیین تکلیف کارشناسان بیمه کشاورزی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم، از ارجاع طرح های تعیین تکلیف کارشناسان بیمه کشاورزی و دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی به کمیته اداری و استخدامی این کمیسیون جهت تامین نظر شورای نگهبان خبر داد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ علی بابایی کارنامی در بیان دستورکار نشست نوبت بعدازظهر روز دو‌شنبه (بیست و هشتم مردادماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست طرح تعیین تکلیف کارشناسان بیمه کشاورزی (اعاده شده از شورای محترم نگهبان( مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به حساسیتی که نسبت به این طرح وجود داشت جهت بررسی بیشتر به کمیته اداری و استخدامی ارجاع داده شد.

وی ادامه داد: طرح دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی (اعاده شده از شورای محترم نگهبان)نیز از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تصریح کرد: با توجه به رانتی که این طرح ایجاد می‌کرد مورد اعتراض نمایندگان و دستگاه‌های امور استخدامی و سازمان برنامه و بودجه، دیوان محاسبات و سایر دستگاه‌های نظارتی قرار گرفت به همین دلیل این طرح نیز برای بررسی بیشتر به کمیته امور استخدامی ارجاع داده شد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست نمایندگانی از شورای نگهبان و سازمان های برنامه و بودجه و اداری و استخدامی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور داشتند./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، اراضی کشاورزی، کمیسیون اجتماعی