عباسی دوانی مطرح کرد ؛

طرح مجدد فعالسازی مکانیسم ماشه از سوی ترامپ

رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: آمریکایی ها باید بدانند که با فعالسازی مکانیسم ماشه همه گزینه های جمهوری اسلامی ایران روی میز خواهد بود.

 خبرگزاری خانه ملت؛ فریدون عباسی دوانی به طرح مجدد فعالسازی مکانیسم ماشه از سوی ترامپ اشاره کرد و گفت: با فعالسازی مکانیسم ماشه، همه گزینه‌های جمهوری اسلامی روی میز خواهد بود.

وی در ادامه افزود: با این اقدام خروج از برجام، NPT و ... روی میز کشورمان خواهد بود؛ بالاخره ما باید از کشورمان دفاع کنیم و از هر گزینه‌ای که نیاز باشد نیز استفاده خواهیم کرد و آن‌جاهایی هم که باید از مجامع بین‌المللی و قوانین موجود استفاده کنیم این بهره را خواهیم برد.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: آمریکایی‌ها اگر گزینه ماشه را برای چکاندن دارند ما هم گزینه‌های بسیاری را در دستور کار خواهیم داشت تا آنها مشاهده کنند که اگر جنگی را شروع کردند پایانش در دست آنها نخواهد بود.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: باید این سوال از تیم مذاکره کننده پرسیده شود که چرا باید مکانیسم ماشه در برجام گنجانده شود تا آنها بخواهند تحریم‌ها را به یکباره برگردانند و حتی ما را از حمله نظامی بترسانند و این اشتباهی بوده که انجام دادند./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تیم مذاکره کننده، مذاکرات