میر تاج الدینی مطرح کرد ؛

تعیین منابع مالی قابل تکیه و نحوه پرداخت آن به مردم

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: مقرر شد؛ کارگروهی با حضور مسئولان سازمان برنامه و بودجه و مرکز پژوهش های مجلس راه های تعیین منابع مالی قابل تکیه و نحوه پرداخت آن به مردم را بررسی و جمع بندی کرده و گزارش آن را به صحن علنی ارائه کند.

خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا میر تاج‌ الدینی در تشریح نشست امروز عصر کمیسیون متبوع خود گفت: این جلسه با حضور نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه برای بررسی طرح تامین کالاهای اساسی برگزار شد.

محمدرضا میر تاج‌ الدینیادامه داد: کمیسیون برنامه و بودجه در شرایط سخت اقتصادی کنونی برای تامین امنیت غذایی برای آحاد جامعه بویژه افرادی که مشکلات اقتصادی دارند، پیشنهاد ارائه کارت اعتبار خرید کالاها را ارائه کرد که البته روی نحوه اجرای آن اختلاف نظراتی وجود دارد.

میرتاج‌الدینی تصریح کرد: همچنین با وجود اتفاق نظر روی اجرای طرح تامین کالاهای اساسی اما بر روی تامین منابع مالی آن اختلاف نظرهای وجود دارد. منبع مالی که کمیسیون برنامه و بودجه براساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس به آن رسیده، استفاده از تبصره 14 بودجه سال 99 و دیگر موارد است.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بیان کرد: امروز مقرر شد؛ کارگروهی با حضور مسئولان سازمان برنامه و بودجه و مرکز پژوهش‌های مجلس راه‌های تعیین منابع مالی قابل تکیه و نحوه پرداخت آن به مردم را بررسی و جمع‌بندی کرده و گزارش آن را به صحن علنی ارائه کند./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، سازمان برنامه و بودجه، کالاها، کالاهای اساسی، کالاهای تولیدی