منتظری مطرح کرد ؛

بررسی اولیه طرح جمعیت

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: در نشست امروز کمیسیون مقرر شد تیمی از اعضای کمیته زنان و خانواده در هفته آینده که نمایندگان برای سرکشی به حوزه انتخابیه می روند بررسی اولیه طرح جمعیت را به اتمام برسانند و آن را برای تصویب نهایی به کمیسیون فرهنگی ارائه کنند.

  خبرگزاری خانه‌ملت؛ غلامرضا منتظری در تشریح دستور کار روز سه شنبه( 28 مردادماه ) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از ادامه بررسی طرح جمعیت و تعالی خانواده در نشست امروز با حضور مسئولانی از شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای نگهبان خبر داد و گفت: مواد این طرح با حضور کارشناسان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اینکه هفته آینده قرار است نمایندگان برای سرکشی به حوزه انتخابیه بروند در نشست امروز کمیسیون مقرر شد تیمی از اعضای کمیته زنان، خانواده، جوانان و تربیت بدنی کمیسیون با حضور تعدادی از کارشناسان مربوطه، بررسی اولیه طرح را به اتمام برسانند و آن را برای تصویب نهایی به کمیسیون فرهنگی ارائه کنند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامیادامه داد: پس از تصویب این طرح در کمیسیون به فوریت برای بررسی و تصویب به صحن علنی مجلس ارائه می‌شود./

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، ازدیاد جمعیت، افزایش جمعیت، تراکم جمعیتی، تعالی خانواده، تنظیم جمعیت، جمعیت، حمایت خانواده، خانواده