رضوانی مطرح کرد ؛

ناتوانی رژیم صهیونیستی در مقابل جبهه مقاومت

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی متصور می شود که با عادی سازی برخی از کشورها نظیر امارات می تواند در مقابل جبهه مقاومت ایستادگی کند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ غلامحسین رضوانی به عادی‌سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: متاسفانه از همان روزهای نخست تشکیل رژیم نامشروع صهیونیستی تا به امروز برخی از اعراب تسهیل کننده امورات این‌ها بودند.

غلامحسین رضوانی در ادامه افزود: ارتباط اعراب با رژیم صهیونیستی از دهه‌های پیش اتفاق افتاد بود، اما این موضوع امروز به شکلی آشکار خود را به دنیا نشان داد؛ البته ناگفته نماند که این کار هم با فشارهای رئیس‌جمهور آمریکا صورت پذیرفت تا آن را برگ برنده‌ای برای خود به‌شمار بیاورد و برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از شکل‌گیری این ارتباط بهره لازم را ببرد.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس تاکید کرد: اسرائیل با خوی تجاوزگرانه به دنبال تصرف نیل تا فرات بود، اما در حلقه محاصره محور مقاومت قرار گرفت و نتوانست به اهداف شوم خود دست پیدا کند.

این نماینده مردم در مجلس به ارتباط امارات و اسرائیل اشاره و اظهار کرد: رژیم صهیونیستی هر از چندگاهی برای سرپا ماندن دست به اقدامات این‌چنینی می‌زند، زیرا یک روز به دنبال ارتباط با امارات می رود و روز دیگری طرح معامله قرن و تصرف بلندای جولان را مطرح می‌کند که همه این کارها را انجام می‌دهد تا به زعم خود با اضمحلال و شکست مواجه نشود.

وی  در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی توانایی رو در رو شدن با محور مقاومت را ندارند و می‌داند اگر دست از پا خطا کند بلاهایی که در جنگ 33 روزه و 8 روزه بر سر آن آمد را متحمل خواهد شد./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، جریان مقاومت، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست