مالکی مطرح کرد ؛

با فعالسازی مکانیسم ماشه هم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد

نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: آمریکایی ها باید متوجه شده باشند که هر کاری را علیه کشورمان انجام دهند نمی توانند به دستاورد خاصی دست پیدا کنند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ فدا حسین مالکی به شکست مفتضحانه آمریکا در شورای امنیت اشاره کرد و گفت: شکست سنگینی برای آمریکایی‌ها در شورای امنیت رقم خورد و این موضوع هم سابقه نداشته است.

فدا حسین مالکی در ادامه افزود: آمریکایی‌ها فکر نمی‌کردند اروپایی‌ها که رابطه تنگاتنگی با آن هم دارند در شورای امنیت همسو با نظراتشان نشوند و همه این شکست‌ها نیز به دلیل سیاست‌های غلطشان است.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: ترامپ دست به هر کاری می‌زند تا این شکست را جبران کند، اما باید گفت که هیچ گزینه دیگری باقی نمانده که بخواهد علیه کشورمان اجرا کند؛ چرا که هر چه بود را تا به الان انجام داده و البته هیچ دستاوردی هم برای آن نداشته است.

نماینده مردم زاهدان اعتقاد دارد که با فعالسازی مکانیسم ماشه هم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و مواضع جمهوری اسلامی قوی‌تر از گذشته خواهد شد.

وی در ادامه افزود: برنامه‌هایی در دستور کار داریم که بتوانیم کشورهایی که مورد تحریم آمریکا قرار گرفتند علیه این کشور همسو شوند./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، امنیت