بدری مطرح کرد ؛

نفوذ ترامپ برای عادی سازی روابط صهیونیستی - عربی

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:رژیم صهیونیستی حتی اگر با تکیه بر نفوذ ترامپ برای عادی سازی روابط صهیونیستی - عربی بیش از این هم تلاش کند، اما هرگز از سرنوشت محتوم خود که همانا نابودی آن و آزادی سرزمین فلسطین است،نمی تواند نجات پیدا کند.

  خبرگزاری خانه ملت ؛ صدیف بدری با اشاره به موضوع عادی سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی، گفت: به رسمیت شناختن رژیم غاصب و اشغالگر قدس و کودک کش و متمرد در برابر حقوق بشر و تمام قوانین و قواعد بین المللی،اقدامی است که هیچ عقل و وجدان انسانی آن را نمی تواند عادی تلقی کند.

صدیف بدری ادامه داد: البته علنی شدن روابط دیپلماتیک امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی اتفاق جدیدی نیست و تنها کاری که دولت امارات انجام داده، آشکار کردن وابستگی خود به آمریکا است.

وی  با اشاره به کشورهای مرتجع عربی که در آستانه اعلام رسمی عادی‌سازی روابط خود با اشغالگران هستند به ویژه که صحبت‌هایی که در مورد کشورهای بحرین ، عربستان و سودان مطرح شده است، تاکید کرد: این مساله به سیطره آمریکا در منطقه مربوط می شود؛ آمریکا خود را وصی شکست‌خوردگان عرب می‌داند، آنها هم دستورات آمریکا را هرگونه که بخواهد اجرا می‌کنند.

نماینده مردم اردبیل،نیر نمین سرعین در مجلس تاکید کرد: رژیم صهیونیستی اگر حتی با تکیه بر دخالت و نفوذ ترامپ برای عادی سازی روابط صهیونیستی - عربی بیش از این هم تلاش کند، اما هرگز از سرنوشت محتوم خود که همانا نابودی اسرائیل و آزادی همه سرزمین فلسطین است،نمی تواند نجات پیدا کند.

بدری  با بیان اینکه هزاران میلیارد دلار نفتی در تجاوز به یمن هزینه شده است، تاکید کرد: اقدام امارات و عربستان در خرید سلاح های موشکی از آمریکا در راستای تثبیت موقعیت داخلی و منطقه ای حاکمیت این کشورها است.

عضو کمیسیون عمران مجلس معتقد است؛ اقدام خائنانه سران حکومت امارات پشت پا به آرمان قدس شریف و آزادی فلسطین و پایمال کردن خون هزاران شهید مقاومت رژیم کودک کش صهیونیستی است.

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس با بیان اینکه جبهه مقاومت هرگز با چنین اقدامات خیانت بار و ذلیلانه ای آسیب نمی بیند و روند پیروزی آنها متوقف نمی شود ،تصریح کرد: فلسطین متعلق به ساکنان تاریخی آن اعم از مسلمان و مسیحی و یهودی است و صهیونیست ها هیچ جایی در آینده منطقه نخواهند داشت./

پایا ن پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اتحادیه عرب، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، امارات، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها، صهیونیسم، عرب