مرادی مطرح کرد ؛

موقعیت متزلزل آمریکا در منطقه خاورمیانه

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: روابط خائنانه و پنهانی سران حکومت امارات با رژیم اشغالگر قدس پس از چند سال،در جهت نیاز انتخاباتی آینده ترامپ علنی شد.

  خبرگزاری خانه ملت ؛ احمد مرادی با انتقاد از اقدام امارات در علنی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی، گفت: روابط خائنانه و پنهانی سران حکومت امارات با رژیم اشغالگر قدس پس از چند سال، به دستور ترامپ در جهت نیاز انتخاباتی آینده او به طور رسمی علنی شد.

احمد مرادی افزود: البته اعلام توافق امارات و عادی‌سازی ما را غافلگیر نکرد،چرا که عادی‌سازی پیش تر در زیر میز در حال اجرا بود و الان این توافق به روی میز آمده است.

وی با تاکید بر اینکه تجاوز به یمن با دستور و سلاح آمریکا و رژیم صهیونیستی انجام می‌گیرد، ادامه داد: موقعیت متزلزل آمریکایی ها در منطقه خاورمیانه باعث شده آنها دست به اقداماتی همچون فروش سلاح و تجهیز متحدان خود ازجمله امارات و عربستان زده تا بتوانند همچنان حضور خود را در منطقه حفظ کنند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: کسانی که شروع به عادی‌سازی روابط با رژیم کودک کش اسرائیل می‌کنند؛گویا حق الهی فلسطین را باور ندارند، همانطور که مقام معظم رهبری تاکید دارند؛ مساله فلسطین تنها مربوط به ساکنان فلسطین نیست بلکه مساله‌ای اعتقادی و ایمانی و مربوط به تمامی اعراب و مسلمانان است.

این نماینده مردم در مجلس دهم و یازدهم با اشاره به بیداری مردم دنیا در موضوع فروش سلاح از سوی کشورهای غربی به ائتلاف سعودی،تصریح کرد: اقدامات آمریکا در فروش سلاح به کشورهای منطقه اثرات چندانی در روحیه و اراده مردم، مبارزان و کشورهایی که روز به روز به جبهه مقاومت و خط مبارزه با آمریکا افزوده می شوند ،ندارد.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی،حاجی‌آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آزادی خواهان جهان و منطقه باید حمایت های خود را از ملت مظلوم فلسطین افزایش داده و هر اقدامی را در محکومیت سران وابسته امارات لازم می دانند؛ اجرا کنند، تصریح کرد: این توافق ننگین ؛نشانه ای از ذلت و خیانت سران حکومت امارات است که با نفرت و انزجار ملت ها و مردم آزادی خواه جهان روبرو خواهد شد./

پایان پیام

 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تحولات خاورمیانه، خاورمیانه، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها