یوسفی مطرح کرد ؛

سیاست های عربستان و امارات هیچ تاثیری در منطقه ندارند

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون در مجلس گفت: امارات باید مراقب باشد که راه عربستان را ادامه ندهد، زیرا جز ذلت و خواری به هیچ چیز دیگری دست نخواهد یافت؛ البته ناگفته نماند که سیاست های این ها هم هیچ تاثیری در منطقه خاورمیانه نخواهند داشت.

 خبرگزاری خانه ملت؛ مجتبی یوسفی به عادی‌سازی روابط امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: باید تاسف خورد به حال کشورهایی که دارند سیاست‌های غلط تجربه شده و نخ نمای بعضی از کشورهای دیگر مثل عربستان را دنبال می‌کنند.

مجتبی یوسفی در ادامه افزود: برخی از کشورهای منطقه در سنوات گذشته با رژیم غاصب صهیونیستی روابط خود را شکل بودند و باید از این‌ها پرسید که آیا توانستند سیاست‌های خود را در منطقه قالب کنند.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: در حال حاضر مردم دنیا بعضی از کشورهای منطقه را که با رژیم صهیونیستی ارتباط دارند را به عنوان کشورهای دست نشانده غرب می‌شناسند.

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون اظهار کرد: آمریکایی ها تنها به دنبال منافع خود هستند و کشورهای منطقه از قبیل عربستان و ... را گاو شیره فرض کرده‌اند؛ فلذا این سرنوشت کشورهایی بوده که گوش به فرمان ترامپ و امثالهم هستند.

یوسفی اظهار کرد: سیاست‌های عربستان و امارات هیچ تاثیری در منطقه ندارند و عملا محور مقاومت بوده که آن پایداری و صلابت را در منطقه خاورمیانه داراست؛ بنابراین امارات باید متوجه باشد که راه رفته عربستان را دنبال نکند، زیرا این موضوع منتج به بردگی امارات خواهد شد.

وی تصریح کرد:گفتمان مقاومت همیشه به دستاوردهای مهمی دست پیدا کرده، اما محور ذلت و دست‌نشاندگی غلام حلقه به گوش امثال ترامپ خواهند بود؛ بنابراین محور مقاومت را همه آزادیخواهان جهان می‌پذیرند./

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست ها، صهیونیسم