سلیمی مطرح کرد ؛

بیانیه دو پهلوی تروئیکای اروپایی در مخالفت با فعالسازی مکانیسم ماشه

نماینده مردم محلات در مجلس گفت: هیچ تفاوتی میان استراتژی اروپایی ها و آمریکا وجود ندارد و همان هدفی را در قبال جمهوری اسلامی دنبال می کنند که آمریکایی ها پیگیرش هستند.

خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا سلیمی به بیانیه دو پهلوی تروئیکای اروپایی در مخالفت با فعالسازی مکانیسم ماشه اشاره کرد و گفت: واقعیت این است که آمریکایی‌ها نشان دادند که به هیچ کدام از چارچوب های بین‌المللی پایبند نیستند و یکجانبه‌گرایی افراطی را در عرصه بین‌الملل دنبال می‌کنند.

علیرضا سلیمی در ادامه افزود آمریکا به هر دلیلی از برجام خارج شد و وقتی از این معاهده خارج شده نمی‌تواند از این مکانیزم استفاده کند و برهمین اساس طرح این موضوع بسیار مسخره است.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: اروپایی‌ها در رابطه با فعالسازی مکانیسم ماشه مخالفت‌هایی را اعلام کردند، اما در مجموع تفاوتی در استراتژی میان آمریکا و اروپا وجود ندارد و اروپایی‌ها همان هدفی را دنبال می‌کنند که آمریکایی ها پیگیرش هستند.

نماینده مردم محلات اظهار کرد: امروز همه اذعان دارند که آمریکا نمی‌تواند از این مکانیسم استفاده کند؛ فلذا این موضوع بدان معنا نخواهد بود که عملکرد تیم مذاکره کننده مورد تصدیق است پس این انتقاد وجود دارد که چرا این مسئله را پذیرفتند./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا و اروپا، اتحادیه اروپا، اخبار برگزیده، اروپا