در بیانیه کمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح شد؛

ملت فلسطین سکوت نخواهند کرد

کمیسیون امنیت ملی مجلس در بیانیه ای ضمن محکومیت توافق امارات و اسرائیل، اعلام کرد که اقدام امارات یک طراحی جهت خوش خدمتی انتخاباتی برای ترامپ است اما بی تردید ملت فلسطین و ملت های آزاده منطقه در مقابل این اقدام سکوت نخواهند کرد و آتش خشم امت اسلامی دامن حاکمان امارات را خواهد گرفت.

  خبرگزاری خانه ملت؛ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای ضمن محکومیت توافق امارات متحده عربی و رژیم صهیونسیتی، اقدام ابوظبی را تهدید جدی برای منافع و امنیت منطقه دانست.

در این بیانیه تاکید شده است که اقدام امارات یک طراحی جهت خوش خدمتی انتخاباتی برای ترامپ است و حاکمان ابوظبی باید بدانند این توافق ننگین محتوم به شکست است و بی تردید ملت فلسطین و ملت های آزاده منطقه در مقابل این اقدام سکوت نخواهند کرد و آتش خشم امت اسلامی دامن حاکمان امارات را خواهد گرفت.

متن بیانیه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

در شرایطی که دولت تروریستی امریکا با طرح شکست خورده موسوم به معامله قرن بدنبال نابودی باقیمانده فلسطین است و رئیس جمهور تروریست آن کشور اراضی جولان سوریه را در فرمانی غیر قانونی به رژیم صهیونیستی ملحق کرده است ; در حالی که رژیم جعلی اسرائیل بدنبال الحاق مابقی اراضی اشغالی بویژه کرانه باختری است; در وضعیتی که جامعه جهانی نسبت به یکجانبه گرایی امریکا و رژیم صهیونیستی انتقاد دارند; در شرایطی که رژیم اشغالگر قدس با مقاومت مردم فلسطین و ملت های مقاوم منطقه به سراشیبی زوال و سقوط افتاده است و از ترس دست به اقدامات جنون آمیز می زند; متاسفانه حاکمان ابوظبی که معلوم نیست بر اساس کدام نقشه شوم صهیونیستی به قدرت رسیده اند, با نادیده گرفتن منافع ملت فلسطین و مصالح اسلامی و عربی, با اعلام توافق صلح با دشمن صهیونیستی ضربه دیگری را به آرمان فلسطین زدند و ننگ تاریخی دیگری بجای گذاشتند.

این اقدام ابوظبی خیانت دیگری به آرمان مسلمانان و در درجه اول فلسطین است که با مخالفت جدی و گسترده همه آحاد مردم فلسطین و رهبران و گروه های فلسطینی مواجه گردیده و محکومیت گسترده جهان اسلام را بدنبال داشته است.

حاکمان ابوظبی نه فقط توافق صلح با اسرائیل را طراحی کرده اند بلکه در خیانتی آشکار بعنوان ابزار نفوذ و سلطه رژیم صهیونیستی در منطقه عمل کرده و زمینه ساز عادی سازی روابط این رژیم با برخی دیگر از کشورهای منطقه نیز شده اند و این به معنای سپردن مقدرات امت اسلامی به دست دشمنان است.

اقدام امارات یک طراحی برای خوش خدمتی انتخاباتی برای ترامپ است.حاکمان ابوظبی بدانند این توافق ننگین محتوم به شکست است و هزینه سنگینی برای این کشور دارد. بی تردید ملت فلسطین و ملتهای آزاده منطقه در مقابل این اقدام سکوت نخواهند کرد و آتش خشم امت اسلامی دامن حاکمان امارات را خواهد گرفت.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اقدام ابوظبی را تهدید جدی برای منافع و امنیت منطقه دانسته و هشدار می دهد هر گونه پیامد منفی این توافق سازش را به حساب ابوظبی خواهد گذاشت. بی تردید هزینه چنین اقدامی برای حاکمان فریب خورده و نشسته در کاخ های شیشه ای بسیار سنگین خواهد بود.

آمریکای سلطه گر نیز بداند دست پنهانش در این اقدام کاملا مشهود است و این تلاش نافرجام سرعت خروج او از منطقه را بیشتر خواهد کرد.»/

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، اسرائیل، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست ها