شاکری مطرح کرد ؛

پایانی بر فعالیت کودکان در مراکز پسماند

عضو مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه بهزیستی و نیروهای انتظامی نباید اجازه دهند پیمانکاران شهرداری از کودکان در مراکز زباله استفاده کنند، گفت: تا زمانی که مافیای زباله در مناقصه ها برنده شود شاهد فعالیت کودکان در مراکز پسماند خواهیم بود.

 خبرگزاری خانه ملت؛ اقبال شاکری از فعالیت کودکان در مراکز پسماند انتقاد کرد و گفت: بهزیستی و نیروهای انتظامی نباید اجازه دهند پیمانکاران شهرداری از کودکان در مراکز پسماند استفاده کنند؛ پیمانکاران این کار را به عنوان کار کثیف اما پول بادآورده انجام می‌دهند و به طور قطع پیمانکاران متخلف نباید احراز صلاحیت و به آنها اجازه فعالیت داده شود.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران افزود: متاسفانه نظارتی بر فعالیت پیمانکاران شهرداری انجام نمی‌شود و احساس می‌شود شهرداری با آنها زد و بند دارد که هیچ اقدام خاصی در این رابطه انجام نمی‌دهد.

اقبال شاکری ادامه داد: چرا همیشه پای قوه قضائیه و نیروی انتظامی را به این مسائل باز کنیم پس دستگاه‌های بازرسی شهرداری قرار است چه کاری انجام دهند البته تا زمانی که مافیای زباله در مناقصه‌ها برنده شود وضعیت پسماند به همین شکل باقی خواهد ماند و شاهد فعالیت کودکان معصوم در مراکز پسماند هستیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اینجانب و سایر همکاران پیشنهادهای کارشناسانه را در حوزه پسماند به شهرداری ارائه کردیم اما متاسفانه استقبالی نشد و اجازه همکاری نمی‌دهند./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، ساماندهی پسماندها، مدیریت پسماند، پسماند های زباله