حسینی مطرح کرد ؛

سیاست های اقتصاد مقاومتی برای بهتر شدن وضعیت اقتصادی

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون در مجلس گفت: دولتمردان باید برای رهایی از مشکلات اقتصادی به توانمندی های داخلی روی بیاورند و در حقیقیت می بایست پیاده کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی را برای بهتر شدن وضعیت اقتصادیمان سرلوحه کار خود قرار دهند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ سید کریم حسینی به سخنان رهبر انقلاب در دیدار اعضای هئیت دولت مبنی بر اینکه «اقتصاد را معطل تحولات خارجی نکنید» اشاره کرد و گفت :رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند اروپایی‌ها غیر قابل اعتماد هستند و باید برای پیشبرد اهداف اقتصادی کشور اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار قرار داد.

سید کریم حسینی در ادامه افزود: اما متاسفانه اکثر قریب به اتفاق اعضای دولت در فکر مذاکره با غرب بودند تا بتوانند گره‌ای از مشکلات اقتصادی را باز کنند و به همین خاطر 7 سال وقت کشور را صرف برجام، نافرجام کردند.

این نماینده مردم در مجلس با اشاره به اینکه غربی‌ها هیچ گره‌ای از گره‌های اقتصادی ما را باز نخواهند کرد، تاکید کرد: وقتی رهبر معظم انقلاب فرمودند برای بهبود وضعیت اقتصادی نباید به تحولات جهانی نگاه کرد این سخنان ایشان پر از مفهوم و معنا بوده و آنهایی که به دنبال پیروزی فلان فرد در انتخابات آمریکا هستند باید دست از این خیالات بردارند و همه فکر و ذکر خود را به رونق تولید در داخل کشور معطوف کنند.

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون در ادامه افزود: اگر دولتمردان به همان میزانی که وقت خود را به رابطه با غرب و بستن معاهده برجام کردند به همان میزان وقت خود را به فعالسازی و تکیه بر ظرفیت‌های داخلی صرف می‌کردند در حال حاضر وضعیت اقتصادیمان بسیار مطلوب بود.

این نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: غربی‌ها دشمن قسم خورده جمهوری اسلامی هستند؛ بنابراین نیازی نیست که عده‌ای در داخل برای عبور از مشکلات اقتصادی دنباله‌رو آنها شوند پس بهترین کار برای بهبود وضعیت اقتصادی اتکا به توانمندیهای داخلی است./

پایان پیام

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، اخبار برگزیده، بیانات رهبری، تحریم های غرب، تمدید مذاکرات، تیم مذاکره کننده هسته ای، رهبر انقلاب، رهبری