رحیمی جهان آبادی مطرح کرد ؛

اولویت طرح های در حوزه معیشت و اقتصاد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است طرح هایی که در حوزه معیشت و اقتصاد هستند باید در اولویت قرار گیرند و نباید مسائل به گونه ای مطرح شود که مردم احساس ناامنی در حوزه اقتصاد کنند.

  خبرگزاری خانه ملت ؛ جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرحی که قرار است به موضوع پیام رسان های اجتماعی رسیدگی کند، گفت: حق برخورداری از ارتباطات یکی از حقوق مصرح در کنوانسیون های بین المللی برای مردم است.

جلیل رحیمی جهان آبادی بر همین اساس تصریح کرد: در قوانین داخلی نیز آمده که باید زمینه بهره گیری مردم از امکانات و تکنولوژی و ارتباط با جهان فراهم باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس نیز باید تلاش کند در جریان طرح ساماندهی شبکه های پیام رسان داخلی، صرفا به تقویت این شبکه های داخلی توجه کرده و اقدامی در جهت انسداد شبکه های مجازی خارجی صورت ندهد.

وی  ادامه داد: باید شبکه های پیام رسان داخلی را آنچنان تقویت کرد که به پای شبکه های خارجی رسیده و بتواند جایگزینی برای آنها شود اما قرار نیست شبکه های خارجی مسدود شوند.

رحیمی جهان آبادی در پایان خاطرنشان کرد: اگر اولویتی برای مجلس یازدهم در نظر بگیریم معیشت و اقتصاد است و اگر مسأله ای را حل نمی کنیم نباید به مشکلات را اضافه کنیم./

پایان پیام

برچسب ها

اثرات اقتصادی و اجتماعی، اخبار برگزیده، بهبود شرایط معیشتی، بهبود معیشت، شورای عالی فضای مجازی، معیشت