سعادتی مطرح کرد ؛

ضرورت آمادگی آموزش و پرورش برای آموزش مجازی در سراسر کشور

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است در شرایطی که انزوای جامعه بین الملل روز به روز افزایش می یابد، جمهوری اسلامی باید با استفاده از این ظرفیت، فصل جدیدی از روابط خود با کشورها را آغاز کند.

  خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی سعادتی بیشه سر نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناکامی آمریکایی‌ها در به‌کارگیری مکانیسم ماشه، گفت: رد شدن این موضوع از سوی رئیس شورای امنیت نتیجه انسجام و یکپارچگی جبهه مقاومت در منطقه و شکل گیری اراده جدیدی به عنوان ناتوی سیاسی است که با حضور ایران، روسیه و چین آغاز شده است.

وی  بر همین اساس یادآور شد: در چند هفته اخیر آمریکایی‌ها تلاش کردند تا تعدادی از کشورهای منطقه را با خود همراه کنند و شاهد اقدام امارات در علنی کردن روابط خود با رژیم صهیونیستی بودیم که این کشور را تبدیل به لکه ننگی در جهان اسلام کرد و البته به زودی تاوان این حرکت خود را خواهد داد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه هر روز که می گذرد، آمریکا در جامعه بین الملل منزوی تر می شود، عنوان کرد: طبق نظرسنجی های صورت گرفته در روزهای اخیر، استقبال مردم این کشور از ریاست جمهوری ترامپ کاهش یافته و به معنای دیگر روزشمار ازهم پاشیدگی آمریکا در سال های آتی در حال رقم خوردن است.

سعادتی در ادامه با اشاره به افزایش موج اعتراض عمومی، اعتصاب و درگیری های داخلی در ایالات متحده آمریکا، عنوان کرد: قضایا حاکی از این است که شانس انتخاب ترامپ برای دوره آتی ریاست جمهوری این کشور ضعیف شده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم همچنین با اشاره به اینکه تاریخ نشان داده هرچه جبهه باطل دست و پا بزند در برابر اراده حق پیروز نمی شود، بیان داشت: رهبر معظم انقلاب نیز همواره تأکید کرده اند فضایی که آمریکایی ها علیه ایران در فضای بین المللی ایجاد کرده اند، فضای کاذبی بوده که سایر کشورها در پنهان و آشکار پیام هایی در عدم پذیرش این موضوع داده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه دیپلماسی از هم اکنون می تواند برنامه ریزی جدیدی برای آغاز فصل جدیدی از روابط کشورمان در حوزه بین اللم و توسعه سطح آن، صورت دهد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، آموزش و پرورش، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، بودجه آموزش و پرورش، بیانات رهبری، رهبر انقلاب، رهبر معظم انقلاب