میرزایی مطرح کرد ؛

بازگشایی مدارس و تشکیل کلاس ها به صورت حقیقی و حضوری

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه تصمیم گیری در مورد بازگشایی مدارس باید راهبردی باشد تشکیل کلاس ها به صورت حقیقی و حضوری را امکان پذیر دانست.

 خبرگزاری خانه ملت؛ حسین میرزایی با بیان اینکه تصمیم‌گیری نادرست در مورد بازگشایی مدارس حوادث بسیار زیان‌باری را در پی خواهد داشت، گفت: با توجه به بحران کرونا تصمیم‌گیری در این رابطه باید راهبردی باشد و لازم است مسئولان با نگاه همه جانبه تصمیم حکیمانه‌ای را بگیرند تا حوادث ناگواری در نتیجه تصمیم‌گیری نادرست به بار نیاید.

وی  افزود: مسئولان امر در مقام تصمیم‌گیری بین خوب و خوب‌تر، یا خوب و بد نیستند بلکه مجبورند بین بد و بدتر یکی را انتخاب کنند بنابراین باید به آنها کمک کرد تا بد و بدتر را درست تشخیص دهند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به نظر می‌رسد گزینه بازگشایی مدارس و تشکیل کلاس‌ها به صورت حقیقی و حضوری گزینه مطلوبی باشد و از فضای مجازی هم می‌توان مانند شرایط پیش از کرونا استفاده کرد.

وی  با تاکید بر اینکه زندگی کردن با کرونا را باید یاد بگیریم، گفت: دستورالعمل‌های بهداشتی را باید رعایت کرد و در عین حال کار و زندگی را تعطیل نکنیم تا دچار بیماری‌های روحی و روانی نشویم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم یادآور شد: تجربه برگزاری کنکور، از سرگیری فعالیت بسیاری از کسب و کارها، اتوبوس‌ها، هواپیماها، رستوران‌ها، هتل‌ها، بازارها، مراکز صنعتی و تجاری، ادارات و دادگاه‌ها نشان از آن است که می‌توان با کرونا زندگی کرد و سیاست‌های تبعیض‌آمیز و گزینشی اعمال محدودیت‌ها، سیاست‌های نادرستی هستند و باید تمهیدات لازم را اندیشید و با کرونا زندگی کرد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، بیماری کرونا، تجهیز و نوسازی مدارس، دانش آموزان، ویروس کرونا