طی هفته آینده در کمیسیون برنامه و بودجه صورت می گیرد ؛

نحوه تامین منابع مورد نیاز طرح تامین کالاهای اساسی بررسی می شود

کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس طی هفته آینده به بررسی طرح حمایت از اقتصاد ملی و رونق تولید در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا و نحوه تامین منابع مورد نیاز طرح تامین کالاهای اساسی خواهد پرداخت.

  خبرگزاری خانه ملت؛ دستور کار نشست‌ کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در روزهای (یکشنبه 16 شهریور ماه)، (دوشنبه 17 شهریور ماه) و (سه شنبه 18 شهریور ماه) اعلام شد.

نمایندگان روز یکشنبه در کمیسیون برنامه و بودجه ضمن تبادل اطلاعات و اخبار به لایحه اصلاح مواد (63) و (64) قانون محاسبات عمومی کشور و طرح استفساریه تبصره (62) قانون برنامه دوم توسعه رسیدگی می‌کنند.

کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در نوبت عصر از ساعت 14 تا 16 ضمن اتخاذ تصمیم‌گیری نسبت به درخواست عده ای از نمایندگان جهت عضویت در این کمیسیون، به درخواست‌های انجام تحقیق و تفحص ارجاعی به کمیسیون و نحوه تامین منابع مورد نیاز طرح تامین کالاهای اساسی رسیدگی خواهند کرد.

هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در نوبت صبح روز سه شنبه ساعت 8 تا 9 جلسه‌ای را برگزار و بعد از آن اعضای کمیسیون از ساعت 9 تا 12 به استماع گزارش کمیته اصلاح ساختار بودجه در خصوص اقدامات بعمل آمده جهت اصلاح ساختار بودجه پرداخته و بعد از آن به لایحه اصلاح بند (ت) ماده (80) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه و طرح حمایت از اقتصاد ملی و رونق تولید در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا رسیدگی خواهند کرد.

همچنین اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در نوبت عصر روز سه شنبه از ساعت 14 تا 16 به بررسی اقدامات بعمل آمده در خصوص اشتغال در کشور با محوریت عملکرد بند (الف) تبصره (18) قانون بودجه سال 1399 کل کشور می پردازند و در ادامه گزارش کمیته فناوری اطلاعات در خصوص سامانه اعمال مصوبات لوایح بودجه سنواتی ارائه خواهد شد.

همچنین کمیته های اصلاح ساختار بودجه، امور اجتماعی و فرهنگی، فناوری اطلاعات، دولت الکترونیک و دیجیتال، برنامه ریزی،‌آمایش و آمار، اقتصادی، امور عمومی و دفاعی و دیوان محاسبات و امور مالی و اموال مجلس در روزهای دوشنبه و سه شنبه جلسات خود را برگزار می کنند./

پایان پیام

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، اصلاحیه بودجه های سالانه، تعیین قیمت کالاهای اساسی، کالاهای اساسی