سلیمی مطرح کرد ؛

محک مسلمانان با اقدامات هتاکانه

نماینده مردم محلات در مجلس گفت: حرف های رئیس جمهور فرانسه درباره نشریه شرالی ابدو ماهیت غرب را نشان می دهد و همین مسئله گویای این بوده که اقدامات هتاکانه به مقدسات با حمایت های دولت های غربی شکل می گیرند.

  خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا سلیمی به اقدام هتاکانه نشریه شارلی ابدو و همچنین صحبت‌های مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه درخصوص این موضوع اشاره کرد و گفت: این‌ها می‌خواهند با اقدامات هتاکانه خود مسلمانان را محک بزنند.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه افزود: آقای مکرون توهین به مقدسات را آزادی بیان اعلام می‌کنند که این مسئله جای تعجب دارد و باید پرسید که آیا هتک حرمت به مقدسات آزادی بیان به‌شمار می‌رود؟

نماینده مردم محلات تاکید کرد: صحبت‌های رئیس‌جمهور فرانسه درباره اقدام هتاکانه نشریه شارلی ابدو ماهیت غرب را آشکار می‌کند و این مسئله نشان می‌دهد که دولت‌های غربی پشت صحنه این اقدامات سخیف هستند؛ لذا این اقدام نسجیده و شرم آور باید به شدت محکوم شود.

سلیمی  در ادامه افزود: ای کاش مسلمانان موجی را نسبت به هتک حرمت نشریه شارلی ابدو شروع می‌کردند و همچنین دولت‌ها اسلامی و اندیشمندان باید در این رابطه پا به میدان بگذارند./

برچسب ها

آمریکا و اروپا، اتحادیه اروپا، اخبار برگزیده، اراده مسلمانان، ارزش های انقلاب اسلامی، اروپا، اقتصاد اروپا، فرانسه، مسلمانان