حضرت پور مطرح کرد ؛

اقدامات رژیم صهیونیستی در ایجاد آشوب در منطقه غرب آسیا

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:برخی از همپیمانان آمریکا تلاش می کنند با افزایش مراودات با اسرائیل، زمینه فراموشی موضوع حساس فلسطین را فراهم کنند.

خبرگزاری خانه ملت ؛ روح الله حضرت پور با اشاره به نشست دبیران کل گروه‌های فلسطینی در بیروت گفت: کشورهای منطقه خودشان می توانند امنیت، رفاه، آسایش و اقتصاد ملت هایشان را تأمین کنند و نیازی به حضور کشورهای بیگانه و دشمنان اسلام در منطقه ندارند.

روح الله حضرت پور ادامه داد: اقدامات رژیم صهیونیستی در راستای ایجاد آشوب در منطقه غرب آسیا است تا همدستان آنها در آمریکا و اروپا به اهداف خود در ایجاد تفرقه میان مسلمانان و کشورهای منطقه برسند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به عادی سازی روابط امارات و اسرائیل ،مطرح کرد: روابط امارات و اسراییل از جهات امنیتی، نظامی و اقتصادی تهدیدی بالقوه برای منطقه محسوب می‌شود.امارات به ظاهر خود را حاکم و صاحب سلطنت می‌داند اما در حقیقت آمریکا مالکیت آن را داشته و این کشور را به عروسک خیمه شب بازی خود و سایر قدرت‌ها تبدیل کرده است.

وی  با بیان اینکه موضوع الحاق کرانه باختری و تصرف بخش های دیگری از این منطقه در راستای تحقق بخشیدن به طرح نامشروع معامله قرن است، مطرح کرد: اقدامات نظامی رژیم صهیونیستی علیه فلسطین، لبنان و حتی یمن به خاطر ترس صهیونیست ها از به نتیجه نرسیدن طرح آمریکایی "معامله قرن" است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم انسجام هرچه بیشتر کشورهای اسلامی و گروه های مقاومت ،تصریح کرد: الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی اضمحلال و فروپاشی رژیم صهیونیستی را نزدیک تر خواهد کرد و سران کشورهای مرتجع منطقه باید بدانند مذاکره با رژیم صهیونیستی، خیانت به مردم آزاده فلسطین است و تاریخ هیچگاه این موضوع را فراموش نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه امت اسلامی نه از یک وجب از خاک فلسطین گذشت خواهند کرد و نه اسرائیل را به رسمیت خواهند شناخت،تاکید کرد: برخی از همپیمانان آمریکا تلاش می کنند با افزایش مراوداتشان با اسرائیل، زمینه فراموشی و کمرنگ شدن موضوع حساس فلسطین را فراهم کنند،اما جنایات صبرا و شتیلا ،غزه و دیگر مناطق با گذر زمان از بین نخواهد رفت./

پایا پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها