اسحاقی مطرح کرد ؛

خط قرمز همه باید ولایت و انقلاب باشد

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه محافظت از آرمان های انقلاب امری ضروری است،گفت: خط قرمز همه ما باید ولایت و انقلاب باشد.

خبرگزای خانه ملت ؛  سلمان اسحاقی نماینده مردم قائن و زیرکوه در مجلس شورای اسلامیدر نشست صمیمی با جمعی از جوانان شهرستان زیرکوه درباره آرمان های انقلاب، خاطرنشان کرد: ما باید از آرمانهای انقلاب، در میدان حفاظت کنیم .

وی  تصریح کرد: اینکه در انتخابات به چه کسی رای داده ایم مهم نیست، بلکه مهم شرکت در انتخابات است، سرمان بالاست چون در مقابل دشمن ایستاده ایم.

اسحاقی با اشاره به اینکه نگذارید کسی شما را دلسرد کند و توفیق برگزاری اجتماع را از شما بگیرد، اظهار کرد: برخی از کسانی که دل در گرو خدمت ندارند و نگاه فردی دارند با برگزاری این اجتماعات مخالف هستند.

نماینده مردم قائن و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی، افزود: برای دوره های بعد باید جوانان تصمیم بگیرند که چه کسی رای بیاورد نه یک فرد سیاسی، اگر میدان دید خودمان را وسیع کنیم مطمئن باشید توفیقات بیشتری نصیب ما خواهد شد.

وی  یادآورشد: خط قرمز همه ما باید ولایت و انقلاب باشد .این باور را نباید از شما بگیرد وگرنه همان اتفاقی که در کربلا افتاد دوباره تکرار خواهد شد./

پایان پیام

برچسب ها

آرمان، آرمان های انقلاب اسلامی، اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، انقلاب، انقلاب اسلامی