بشیری مطرح کرد ؛

اهمیت جایگاه حشدالشعبی و ضرورت عدم تضعیف آن

نماینده استان تهران در مجلس معتقد است هیمنه حشد الشعبی برای حفاظت از عراق لازم بوده و نباید آن را تحت الشعاع مسائل سیاسی قرار داد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت جایگاه حشدالشعبی و ضرورت عدم تضعیف آن، گفت: با توجه به جنایاتی که داعشی ها در عراق داشتند، اگر این نیروهای مردمی نبودند هرگز این کشور نمی توانست موتور جنایت و خیانت تروریست ها را از کار بیاندازد.

وی  بر همین اساس تصریح کرد: حضور نیروهای حشدالشعبی موجب تقویت محور مقاومت بوده و روحیه جهادی، آزادگی، شهامت و عدالت را در جامعه این کشور نهادینه کرده است.

فرهاد بشیری
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت تقویت ساختار حشدالشعبی عنوان کرد: ممکن است ساختار آن به اصلاح نیاز داشته باشد که قطعا در راستای بالندگی آن خواهد بود اما نباید با برخی اظهارات و اقدامات آن را تضعیف کرد و معیارها و ارزش هایی که حشدالشعبی در عراق بنیان گذاشته را تحت الشعاع مسائل سیاسی این کشور قرار داد.

بشیری  در پایان جایگاه و هیمنه حشدالشعبی را برای حفاظت از عراق ضروری دانست و خاطرنشان کرد: دست اندرکاران و دلسوزان عراق باید با ایجاد وحدت از ظرفیت تمام نیروهای این کشور استفاده کنند تا بتوانند در برابر استکبار و ایادی آنها بایستند./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، روحیه جهادی، عراق