خبر

مسیر شما: اخبار نظارت میدانی نمایندگان سدی در برابر بی عدالتی
نظارت میدانی نمایندگان سدی در برابر بی عدالتی

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن در مجلس گفت: بازدید و بررسی مشکلات مردم از نزدیک در تصمیم گیری ها و تصویب قوانین موثر است.

  خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الله فیروزی نماینده مردم فسا درمجلس شورای اسلامی با اشاره به ابعاد نظارت میدانی نمایندگان از مناطق مختلف کشور،گفت: نظارت میدانی نمایندگان می‌تواند سدی در برابر برخی بی‌عدالتی باشد.

وی ،افزود: حمایت از نظارت میدانی نمایندگان، بازدید و بررسی مشکلات مردم از نزدیک در تصمیم‌گیری‌ها و تصویب قوانین موثر است و در واقع بازدید اخیر رئیس مجلس شورای اسلامی و برخی نمایندگان از خوزستان جز وظایف نمایندگی آنها محسوب می‌شود.

نماینده مردم فسا درمجلس شورای اسلامیباتاکید براینکه مسئولان باید به میدان بیایند و مشکلات مردم را از نزدیک ببینند،ادامه داد: نمایندگان در نظارت‌های میدانی با مشکلات و مسائل مردم به صورت دقیق آشنا شده و راهکارهای مربوط به رفع این مشکلات را پیگیری می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهمبا بیان اینکه مردم انتظار دارند مجلس انقلابی درکنار آنها باشد،خاطرنشان کرد: دکتر قالیباف به وعده خود درباره نظارت میدانی عمل کرده است و تأثیرات مثبت نظارت های میدانی را به زودی خواهیم دید.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:رئیس مجلس با وجود گرمای هوا و بیماری کرونا به استان خوزستان سفر کرد که این اقدام باید الگویی برای سایر مسئولان باشد.

وی  تاکید کرد: نمایندگان با بازدید از شهرهای مختلف کشور به صورت ریشه‌ای در راستای حل مشکلات مردم اقدام خواهند کرد. اگر مجلس با تمام ظرفیت خود به میدان بیاید و رئیس مجلس نیز برای بازدید در میدان باشد،در پویایی مسئولان بومی و استانی تاثیرمثبت خواهد گذاشت./

پایان پیام

نظر شما
مشخصات خبر