اسماعیلی مطرح کرد ؛

تحول بنیادی در زمینه اقتصادی

یک نماینده مردم در مجلس گفت: اگر بخواهیم شاهد تحول بنیادی در زمینه اقتصادی باشیم باید به اقتصاد دانش بنیان توجه جدی داشت.

 خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه به لزوم توجه جدی به اقتصاد دانش بنیان برای پیشبرد اهداف اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: برای تحول در اقتصاد کشور باید نگاه ویژه‌ای به اقتصاد دانش بنیان داشت؛ زیرا اگر اقتصاد بر مبنای علم و دانش نباشد به سرانجامی نخواهد رسید.

مهدی اسماعیلی در ادامه افزود: ما باید بتوانیم کل امورات اقتصادیمان را بر مبنای علم و دانش پیش ببریم؛ یعنی از سرمایه‌ها و منابع انسانی خود به نحو شایسته‌ای استفاده کنیم تا به دستاوردهای مناسبی در زمینه اقتصادی دست پیدا کنیم.

این نماینده مردم در مجلس به وجود ظرفیت‌های و پتانسیل‌های موجود در کشور اشاره و تاکید کرد: کشور ما سرشار از منابع طبیعی بوده پس اگر بخواهیم ارزش این منابع را متوجه شویم بهتر است که اقتصاد دانش بنیان را جدی بگیریم و برای این مهم از هیچ اقدامی نیز دریغ نکنیم.

.وی در ادامه افزود: باید از موسسات دانش بنیان استفاده لازم برده شود تا برای جلوگیری از خام‌فروشی برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند و البته منابع کافی نیز در اختیار آنها گذاشته شود.

نماینده مردم میانه اظهار کرد: اگر جلو خام‌فروشی گرفته شود اقتصاد ما بدون وابستگی روی پای خود خواهد ایستاد و در آینده‌ای بسیار نزدیک شاهد تحول در این زمینه خواهیم بود./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تحریم، تحریم اقتصادی، تحریم ها، خام فروشی