قادری مطرح کرد ؛

آمریکا کشوری بدعهد و خلق و خوی استکباری دارد

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: آمریکا کشوری بدعهد و خلق و خوی استکباری دارد و تا زمانیکه رفتار خود را اصلاح نکند تغییری در سیاست های جمهوری اسلامی ایجاد نخواهد شد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ جعفر قادری به اصرار برخی‌ها برای مذاکره مجدد با آمریکا اشاره کرد و گفت: موضع جمهوری اسلامی در رابطه با مذاکره با آمریکا بسیار روشن است و ایالات متحده تا به تعهدات خود گذشته خود عمل نکند ورود به این مسئله حتی به صورت غیر مستقیم هم موضوعیتی ندارد.

جعفر قادری در ادامه افزود: زمانی یک کشور وارد معاهده‌ای می‌شود که طرف مقابل پایبند به تعهدات خود باشد و این نیز باید متقابل باشد؛ چرا که اگر کشوری به صورت ناجوانمردانه از برجام خارج شود و حق و حقوقی را برای طرف دیگر قائل نباشد پس چه دلیلی دارد که ما وارد مذاکره مجدد شویم و خود را متعهد به انجام یکسری از تعهدات کنیم.

نماینده مردم شیراز با اشاره به اینکه مذاکره مجدد با آمریکا هیچ معنایی ندارد، تاکید کرد: اگر آمریکا به برجام برگردد و تعهدات خود را عملیاتی کند؛ لذا این طبیعی بوده که می‌شود در قالب برجام مسائل را دنبال کرد، اما در مجموع مذاکره مستقیم با آمریکا موضوعیتی ندارد.

این نماینده مردم در ادامه افزود: کشورهای اروپایی هم تعهدات برجامی خود را نادیده گرفتند ولی مشکل اصلی متوجه آمریکاست و تا زمانیکه صداقتی در رفتار این‌ها دیده نشود؛ قطعا تغییری در سیاست‌های ما بوجود نخواهد آمد./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا