هفته آینده انجام می شود؛

بررسی لایحه اصلاح قانون بخش تعاونی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در کمیسیون صنایع مجلس

کمیسیون صنایع و معادن مجلس هفته آینده لایحه اصلاح قانون بخش تعاونی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران را بررسی می کند.

 خبرگزاری خانه ملت؛  براساس دستور کارِ هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اعضای کمیسیون در جلسه روز یکشنبه (23 شهریور ماه) خود، لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و لایحه اصلاح قانون بخش تعاونی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران را بررسی می‌کنند.

براساس این گزارش کمیسیون صنایع و معادن در جلسه روز سه شنبه(25 شهریور ماه) میزبان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهد بود تا شریعتمداری گزارشی از عملکرد کاری خود به نمایندگان ارائه دهد.

همچنین در جلسه روز دوشنبه (24 شهریور ماه) کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات به استماع گزارش مجری طرح اطلاعات یکپارچه‌سازی وزارت جهاد کشاورزی می‌پردازد.

براساس این گزارش بررسی مسائل و مشکلات صنعت در حوزه مالیاتی دستورکار کمیته جهش تولید و بهبود فضای کسب و کار در روز دوشنبه است. همچنین کمیته صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به بررسی موضوعات مربوط به پتروشیمی و گمرک در حوزه فعالیت خود می‌پردازد.

همچنین کمیته صنایع هوافضا و فناوری‌های نوین در روز دوشنبه گزارش طرح جهش تولید دانش‌بنیان را جمع‌بندی می‌کند و کمیته معدن و صنایع معدنی موضوعات معادن فلزی و زنجیره‌های ارزش را با حضور مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، انجمن‌های مرتبط، خانه معادن، اتاق ایران، پیمانکاران بزرگ مرتبط و مرکز پژوهش‌های مجلس بررسی می‌کند.

براساس این گزارش؛ کمیته صنعت و راهبردهای توسعه صنعتی در روز چهارشنبه(26 شهریور ماه) به بررسی موضوعات مرتبط با حوزه صنعت درباره مشکلات شرکت شهرک‌های صنعتی می‌پردازد./

پایان پیام

برچسب ها

اثرات اقتصادی و اجتماعی، اخبار مرکز، اعضای کمیسیون صنایع و معادن