آصفری مطرح کرد ؛

اسرائیل روبه سقوط است

نماینده مردم اراک در مجلس گفت: اگر سفارتخانه های کشورهایی همچون صربستان به قدس اشغالی منتقل شوند بدون شک این اقدام انزجار ملت ها را در پی خواهد داشت.

 خبرگزاری خانه ملت؛ محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک به توافق صورت گرفته «صربستان و کوزوو» برای عادی سازی روابط با اسرائیل و همچنین انتقال سفارت صربستان به قدس اشغالی اشاره کرد و گفت: اقدامات رژیم صهیونیستی در جهت عادی‌سازی روابط با کشورهای دیگر نوعی تنفس مصنوعی بوده و دیگر نمی‌تواند به عمر 25 ساله خود بیفزاید.

محمدحسن آصفری در ادامه افزود: امروزه برای همه جهانیان آزادی بخش و عدالتخواهان مشخص شده که اسرائیل روبه سقوط است و این اقدامات نمی‌تواند به جایگاه آن در دنیا رنگ و لعاب بدهد.

نماینده مردم اراک تاکید کرد: سابقه رژیم صهیونیستی برای دنیا ثابت شده و همه می‌دانند که این رژیم کودک‌کش و غاصب است.

این نماینده مردم در مجلس به اقدامات رژیم صهیونیستی در عادی سازی روابط با کشورهای گوناگون اشاره و اظهار کرد: انتقال سفارتخانه‌های کشورهایی همچون صربستان به قدس اشغالی به غیر از اینکه انزجار ملت‌های دنیا را علیه دولت‌هایی که چنین رفتارهایی انجام می‌دهند را در پی خواهد داشت خروجی دیگری برای آنها وجود ندارد.

وی در ادامه افزود: مطمئنا اولین اقدامی که رژیم صهیونیستی انجام می‌دهد سرکوب همین کشورهایی خواهد بود که با آنها عادی سازی روابط را برقرار کرده است./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، اسرائیل، رژیم صهونیستی، فلسطین، فلسطین اشغالی، فلسطینیان