بیانیه فراکسیون حمایت از محور مقاومت در پی سازش رژیم آل خلیفه با رژیم اشغالگر قدس

فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف درخصوص سازش رژیم آل خلیفه با رژیم اشغالگر قدس بیانیه ای صادر کرد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف در پی سازش رژیم آل خلیفه با رژیم صهیونیستی بیانیه ای صادر کرد که بدین شرح است:

بسمه تعالی

اقدام حکام سرسپرده بحرین در اعلام برقراری روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی و خیانت به آرمان فلسطین و چندین دهه مبارزه و تحمل آلام سنگین مردم فلسطین، در حافظه تاریخی ملت مظلوم و ستم کینه این سرزمین و جهان اسلام تا ابد باقی خواهد ماند.

حاکمان بحرین در خطایی غیرقابل جبران ضربه مهلک دیگری به مشروعیت نداشته خود زده و با پذیرش سازش به دامن رژیم صهیونیستی پناه بردند، غافل از آنکه این اقدام پیش از گذشته مشروعیت آنها را زیر سؤال برده است. آل خلیفه با قربانی کردن آرمان فلسطین به پای دولت آمریکا که تاکنون بیشترین ضربه را به آرمان فلسطین وارد نموده خود را رسماً شریک جنایات رژیم صهیونیستی کرد.

از این پس هرگونه جنایت رژیم اشغالگر در کشتار و قتل کودکان زنان و مردم بی دفاع فلسطین علاوه بر کودک کشان صهیونیسم، به پای حاکمان منامه و ابوظبی نوشته خواهد شد.

فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف در مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت شدید این اقدام رژیم آل خلیفه تأکید می نماید این قبیل اقدامات خللی در اراده ملت های مسلمان برای آزادی قدس شریف و سرزمین های اشغالی نخواهد گذاشت و مسئله فلسطین همچنان مسئله اصلی جهان اسلام است. رژیم صهیونیستی نزد ملتهای مسلمان به عنوان رژیمی اشغالگر و جنایتکار منفور خواهد بود.

این هم گرایی ها سقوط این رژیم جعلی را تأخیر نینداخته، بلکه موجب همگرایی و افزایش انگیزه و اتحاد ملتهای مسلمان برای محو سریع تر آن از نقشه جهان خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اسرائیل، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی