در صحن علنی مجلس صورت گرفت ؛

مشکل جاده های روستایی با اصلاح قانون بودجه ۹۹ مرتفع می شود

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در پاسخ به تذکر سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: به موجب رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۹ مشکل جاده های روستایی مرتفع می شود، لذا ایرادات مشخص و اصلاحات آن شفاف است.

  خبرگزاری خانه ملت؛  مهدی طغیانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 23 شهریور) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی طرح الحاق یک بند به تبصره 1 قانون بودجه سال 99 اعاده شده از شورای نگهبان گفت: مصوبه اعاده شده از شورای نگهبان چهارشنبه هفته گذشته در دستور کار قرار گرفت، اما به دلیل ابهام در ایراد شورای نگهبان و اصلاح کمیسیون، طرح مذکور به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ارجاع شد تا ابهامات برطرف شود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: شورای نگهبان 29 مردادماه این متن را به مجلس ارسال کرده، اما نه تنها ایرادات مشخص نیست، نحوه رفع آن و اصلاح کمیسیون نیز مبهم است.

سید محمد رضا میر تاج الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: ایراد شورای نگهبان به طرح الحاق یک بند به تبصره 1 قانون بودجه سال 99 با حضور عضو حقوقدان شورای نگهبان در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به نظر شورای نگهبان و نمایندگان اصلاحاتی در آن صورت گرفت.

وی افزود: مشکل بسیاری از به خصوص در حوزه جاده های روستایی و قیرپاشی مدارس با اصلاحات انجام گرفته مرتفع خواهد شد، بنابراین مجلس گام بزرگی را امروز برداشت./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقتصاد روستا، بررسی وضعیت روستاها در ایران