محفوظی مطرح کرد ؛

استفاده از تجهیزات کاملا بومی در رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش

عضو مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس گفت: استفاده از تجهیزات کاملا بومی در رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش به دنیا پیام آمادگی ایران برای حراست از مرزهایش را مخابره کرد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ سید مجتبی محفوظی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در خصوص برگزاری رزمایش مشترک ذوالفقار 99 ارتش به وسعت دو میلیون کیلومترمربع در محدوده آب‌های شرق تنگه هرمز، گفت: این رزمایش اقتدار و توانمندی بازدارندگی نظامی جمهوری اسلامی را به دنیا نشان داد.

وی  با اشاره به اینکه ارتش کشورمان در عرصه حفاظت از کیان این سرزمین دارای ظرفیت های مختلفی است، اظهار کرد: در واقع برگزاری این رزمایش با استفاده از تجهیزات کاملا بومی به دنیا پیام آمادگی ایران برای حراست از مرزهایش را مخابره کرد.
 
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این رزمایش شاهد اشراف اطلاعاتی و تاکتیکی نیروهای مسلح کشورمان بودیم، ادامه داد: همچنین نباید فراموش کرد که ابراز پیام دوستی، صلح و برقراری امنیت به کشورهای همسایه از دیگر جلوه های برگزاری رزمایش مشترک ذوالفقار 99 ارتش بشمار می رود.

عضو مجمع نمایندگان خوزستان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به عبارتی سیاست کلی نظام جمهوری اسلامی، همواره بر مبنای برادری و دوستیبا همسایگان بوده و این مهم همچنان نیز ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ با حضور یگان هایی از نیروی دریایی، نیروی هوایی، نیروی پدافند و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه‌ای به وسعت دو میلیون کیلومترمربع در محدوده آب‌های شرق تنگه هرمز، سواحل مکران، دریای عمان و شمال اقیانوس هند تا مدار ۱۰ درجه شمالی برگزار شد./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، استقلال، امنیت، رزمایش، عزت و اقتدار