خبر

مسیر شما: اخبار اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون شوراها
اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون شوراها

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از اتمام بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون خبر داد.

خبرگزاری خانه ملت؛ علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلسبا اشاره به نشست امروز کمیسیون امور دخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: در این نشست بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری به اتمام رسید و از هفته آینده بررسی اصلاحات قانون انتخابات شوراهای شهر و روستا در دستور کار کمیسیون قرار می گیرد.

وی  ادامه داد: با اتمام بررسی اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری، این طرح برای بررسی و تصویب نهایی در صحن به هیات رییسه مجلس ارسال شد و بر اساس نوبت دهی در دستور کار صحن دعلنی قرار خواهد گرفت.

حدادی  توضیح داد: در نشست امروز کمیسیون بازنگری کلی بر روی موارد اصلاحی صورت گرفت و برخی اصلاحات و ویرایش ها برای رفع نگرانی هایی که به کمیسیون منعکس شده بود اعمال شد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با اشاره به جزییات گفت: تغییراتی در مصداق رجال سیاسی اعمال شد اما سن کاندیدای ریاست جمهوری حداقل 45 و حداکثر 75 و شرط مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد تغییر پیدا نکرد. جزییات بیشتر این تغییرات پس از ویرایش نهایی رسانه ای خواهد شد./

پایان پیام

نظر شما
مشخصات خبر