علیرضابیگی مطرح کرد ؛

ناامنی در منطقه ارمغان عادی سازی روابط حکام مرتجع منطقه با رژیم صهیونیستی

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: ناامنی در منطقه ارمغان عادی سازی روابط حکام مرتجع منطقه با رژیم صهیونیستی است.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ احمد علیرضابیگی با اشاره به توافقنامه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی از سوی امارات و بحرین در کاخ سفید، گفت: رژیم صهیونیستی سال ها برای ایجاد صلحی ظاهری با اعراب تلاش کرده و این توافق خیانت آمیز امارات و بحرین، تل آویو را در جهت رسیدن به این نیت شوم خود حمایت کرد.

نماینده تبریز،اسکو و آذرشهر درمجلس بااشاره به خیانت اتحادیه عرب به فلسطین، مطرح کرد:در اتحادیه عرب تلاش‌هایی صورت می‌گیرد تا مسئله فلسطین از بین برود و فلسطینی‌ها نیز طرح صلح تحمیلی ترامپ موسوم به «معامله قرن» را بپذیرند.

احمد علیرضابیگی با بیان اینکه امضای توافقنامه آشکارسازی روابط با تل آویو به ترامپ در انتخابات پیش رو کمک کرد، ادامه داد:برخی دولت های وابسته حاشیه خلیج فارس عروسک خیمه شب بازی آمریکا و اسرائیل هستند.


وی  در ادامه تاکید کرد: نقش موساد و داماد ترامپ در ایجاد تفاهمی برای عادی سازی این روابط نشان می دهد به صورت کامل برنامه ریزی های جدیدی توسط واشنگتن و تلاویو در منطقه صورت گرفته و هدف اصلی از این برنامه ریزی های حذف فلسطین است.

عضوکمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با بیان اینکه امارات و بحرین و حکام مرتجع منطقه هزینه این اقدام را پرداخت می‌کنند،مطرح کرد: عادی سازی روابط میان امارت،بحرین و رژیم صهیونیستی، فصل جدیدی از سریال خیانت به آرمان فلسطین و امت اسلامی است.

نماینده مردم تبریز درمجلس با بیان اینکه این خیانت،نقض آشکار اصول و مبانی کشورهای عربی و اسلامی به ویژه آرمان فلسطین محسوب می شود،خاطرنشان کرد: ناامنی در منطقه ارمغان عادی سازی روابط حکام مرتجع منطقه با رژیم صهیونیستی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم و یازدهم اظهار کرد: بحرین و چند کشور عربی تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، فلسطین را مجبور به پذیرش طرح صلح تحمیلی آمریکایی ها کنند.

عضوکمیسیون شوراها وامورداخلی مجلس با بیان اینکه مقاومت تنها راه مقابله با صهیونیسم است، تصریح کرد:درحال حاضر کشورهای اسلامی،مردم آزادیخواه جهان و گروه‌های مختلف مقاومت باید در مقابل عادی سازی روابط با تل آویو بایستند.

به گزارش خانه ملت؛مقامات بحرین، امارات متحده عربی، رژیم صهیونیستی و آمریکا شب گذشته طی مراسمی در کاخ سفید توافقنامه سازش موسوم به "توافقنامه صلح آبراهام" را امضا کردند. هدف از امضای این توافقنامه، عادی سازی روابط با تل آویو است.در این مراسم، "دونالد ترامپ" رئیس جمهور آمریکا به همراه "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزرای خارجه امارات و بحرین شرکت داشتند./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی