مالکی مطرح کرد ؛

جمهوری اسلامی در برابر تهدیدهای دشمنان ایستادگی خواهد کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یاوه گویی ها ترامپ علیه کشورمان بیشتر مصرف داخلی برای انتخابات آمریکا دارد و البته آمریکایی ها هم می دانند که توان رویارویی با جمهوری اسلامی را ندارند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ فداحسین مالکی نماینده مردم زاهدان به تهدید نظامی کشورمان از سوی ترامپ اشاره کرد و گفت: مردم ایران با یاوه گویی‌های سردمداران آمریکا که در این40 سال اخیر عیله کشورمان داشته‌اند آشنایی کافی را دارند و هر زمانی که این ها به ترمیم اعتبار از دست رفته‌شان نیازمند شوند به سراغ سخنان ناشیانه‌ای علیه جمهوری اسلامی می‌روند.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: ترامپ در آستانه انتخابات دست به هر حربه‌ای می‌زند تا بتواند سبد رای خود را پر کند؛ بنابراین الان هم متمسک به تهدید و ارعاب علیه کشورمان شده تا از این طریق کرسی ریاست‌جمهوری را برای خود کسب کند.

نماینده مردم زاهدان تصریح کرد: آمریکایی‌ها می‌بایست در این سالیان گذشته متوجه راهبردهای جمهوری اسلامی شده باشند؛ زیرا ما ملت مقاوم و استواری هستیم و در برابر یاوه‌گویی‌های دشمنان اسلام و انقلاب ایستادگی خواهیم کرد و متذکر می‌شویم دست به هر اقدام نابخردانه‌ای بزنند با واکنش قاطع جمهوری اسلامی مواجه خواهند شد./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، رژیم صهونیستی