کوچکی نژاد مطرح کرد ؛

اسلام هراسی و اسلام ستیزی دیرینه رسانه های غربی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت:اسلام هراسی و اسلام ستیزی دیرینه رسانه های غربی با حمایت و هدایت صهیونیستی-آمریکایی انجام می شود.

  خبرگزاری خانه ملت ؛ جبار کوچکی نژاد با محکوم کردن اهانت به پیامبر(ص) از سوی نشریه فرانسوی شارلی ابدو ،گفت: تلاش سیاستمداران غرب با پیش قراولی آمریکا برای گسترش اسلام‌ستیزی به واقعیتی آشکار تبدیل شده است و قدرت‌های استکباری سعی می‌کنند؛اسلام‌هراسی را در دنیا توسعه دهند.

جبار کوچکی نژادبا اشاره به اینکه اسلام ستیزی و انحراف افکار دنیا از مهم‌ترین اهداف دشمنان در توهین به قرآن کریم و پیامبر (ص) است، تاکید کرد:اقدامات ضد اسلامی و افراطی گری به اسم اسلام با حمایت مالی و معنوی صهیونیست‌ها و دولت‌های غربی صورت می‌گیرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد:توهین به مقدسات مردم دنیا و ارزش‌های اسلامی فعالیت رسانه‌های وابسته به صهیونیست‌ها است که در برهه‌های مختلف برای اهداف از پیش طراحی شده انجام می‌شود.


عضومجمع نمایندگان استان گیلان، مطرح کرد:اسلام هراسی و اسلام ستیزی پیوسته و دیرینه رسانه های غربی با حمایت و هدایت صهیونیستی-آمریکایی انجام می شود و این نشان از نگرانی غرب برای گرایش مردم دنیا به مقدسات و اسلام و معنویت دارد.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه رسانه‌های نظام سلطه بر طبل اسلام هراسی می کوبند،تاکید کرد: مقابله با پیروزی‌های جبهه مقاومت و گسترش اسلام از اهداف دشمنان محسوب می‌شود که با ابزارهای مختلف رسانه‌ای و غیر رسانه‌ای نمود و ظهور پیدا می‌کند.

کوچکی نژاد با بیان اینکه اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی "شارلی ابدو" در اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) را به شدت محکوم می‌کنیم، تصریح کرد:هتک حرمت به قرآن کریم و پیامبر عظیم‌الشأن اسلام،هتک حرمت به تمام ارزش‌های الهی و آزادی‌خواهان جهان و نشانه درماندگی و ضعف دشمنان در مقابل اسلام‌خواهی مردم است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توطئه شوم آمریکایی-صهیونیستی همانند راهبردهای پیشین آنان راه به جایی نخواهد بردمطرح کرد: مسلمانان و مردم آزادی خواه جهان در پاسخ به این اقدامات ناخردانه و پرده درانه، باید موضعی قاطع در قبال دولت فرانسه اتخاذ کنند./

پایان پیام

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، اراده اسلامی، ارزش های انقلاب اسلامی، اسلام، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها