نوباوه مطرح کرد؛

محکوم کردن عادی سازی روابط میان رژیم بحرین و رژیم صهیونیستی

نماینده مردم تهران در مجلس ضمن هشدار به سران رژیم بحرین به علت علنی کردن روابط با رژیم اسرائیل گفت: این اقدام نه تنها امنیتی برای کشورهای حاشیه خلیج فارس به همراه ندارد بلکه آن را مخدوش می کند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ بیژن نوباوه ضمن محکوم کردن عادی سازی روابط میان رژیم بحرین و رژیم صهیونیستی گفت: اقدام خائنانه برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس در عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی، اقدامی است که از پیش از سوی آمریکا طراحی شده است.

وی بر همین اساس تصریح کرد: البته از پیش از این نیز کشورهایی همچون امارات و بحرین دست در دست سران رژیم صهیونیستی گذاشته بودند و هدایت حکومت آنها نیز به دست این رژیم جعلی صورت می گرفت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: پیش از این برخی کشورهای منطقه که چشم خود را روی خیانت همسایگان خود بسته بودند، امروز به این باور ایران که برخی کشورهای عربی از پشت به جهان اسلام خنجر می زنند، رسیدند.

نوباوه ادامه داد: سال ها است رژیم بحرین، امارات و عربستان سعودی با اسرائیل در روابط مختلف سیاسی بوده اند و در مهم ترین آن از پروژه معامله قرن حمایت کردند اما امروز به صورت خیانت‌باری روابط خود را علنی کرده اند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه با هشدار به سران کشورهای خلیج فارس که تصور می کنند با عادی سازی روابط خود با اسرائیل، امنیت‌شان تأمین می شود، عنوان کرد: علنی کردن روابط با رژیم صهیونیستی هیچ امنیتی برای آنها در خلیج فارس نمی آورد بلکه آن را مخدوش می کند و هر اقدام اسرائیل باعث آسیب پذیری هم پیمانان آنها در منطقه می شود.

وی افزود: ملت های مسلمان امروز رژیم صهیونیستی را کثیف ترین عنصر جنایتکار ضد اسلام می دانند و عادی سازی روابط با آنها را بر نمی تابند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه با این اقدام خائنانه سران رژیم بحرین حرکت درونی ملت این کشور شکل تازه تری پیدا خواهد کرد، خاطرنشان ساخت: سران بحرین علنا اعلام کردند با آرمان های فلسطین دشمن هستند از این رو ملت آنها ساکت نمانده و قطعا واکنش نشان خواهند داد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، اسرائیل، خلیج فارس، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، عربستان