رشیدی مطرح کرد ؛

جمهوری اسلامی هیچگاه مبنای مذاکره با آمریکا را ندارد

نماینده مردم مرودشت در مجلس با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی هیچگاه مبنای مذاکره با آمریکا را ندارد، گفت: طرح اینگونه مسائل از سوی ترامپ بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و البته ما هم قصدی برای مذاکره با آمریکا را نداریم.

 خبرگزاری خانه ملت؛ جلال رشیدی نماینده مردم مرودشت به اظهارات ترامپ مبنی بر اینکه «پس از پیروزی در انتخابات آمریکا به مذاکره با آمریکا می‌پردازد» اشاره کرد و گفت: ترامپ در این ماه‌های اخیر برای چندمین بار مسئله مذاکره با ایران را مطرح کرده که به اعتقاد من این موضوع جز بهره‌برداری تبلیغاتی در کارزار انتخاباتی آمریکا مصرف دیگری ندارد.

نماینده مردم مرودشت در ادامه افزود: ترامپ باید بداند که ما هیچگاه مذاکره‌ای با آمریکا نخواهیم داشت؛ زیرا ایالات متحده دشمن قسم خورده جمهوری اسلامی است و فقط به دنبال تامین منافع خود بوده و این مسئله نیز در برجام برای همگان مشخص شده است.

وی  تاکید کرد: ترامپ و جوبایدن به هر وسیله‌ای متوسل می‌شوند تا آراء مردم را جلب کنند که از این طریق بتوانند وارد کاخ سفید شوند؛ بنابراین اینکه گاه و بیگاه یک تزی از سوی هر دو نامزد مطرح می‌شود؛ قطعا برای پیشبرد اهداف شخصی‌شان هستند.

رشیدی با اشاره به اینکه عده‌ای در داخل کشور نباید به پیروزی فلان شخص دلخوش کنند، اظهار کرد: اینکه عده‌ای بخواهند متصور شوند که اگر فلان شخص یا بهمان شخص در انتخابات آمریکا پیروز شود وضعیت اقتصادی ما بهبود پیدا می‌کند بی‌شک خیال واهی بوده، زیرا این ها راهبردشان را در قبال ایران هیچگاه تغییر نمی‌دهند.

 نماینده مردم مرودشت در ادامه افزود: هر شخصی در انتخابات آمریکا پیروز شود فرقی برای کشورمان نمی‌کند؛ بنابراین ما باید براساس مصالح و منافع خود سیاست‌هایمان را دنبال کنیم، زیرا هیچ وقت دشمنان خیر ملت ما را نمی‌خواهند./

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، انتخابات