موسوی لارگانی مطرح کرد ؛

ترامپ مشغول تبلیغات انتخاباتی و جنگ روانی است

نماینده مردم فلاورجان در مجلس خواستار اقدام انقلابی مجلس یازدهم در برابر زیاده خواهی های ایالات متحده علیه ایران شد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 30 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: رئیس جمهور آمریکا علیرغم مخالفت جامعه جهانی به صورت یک طرفه و با قلدری تمام مدعی بازگرداندن تحریم‌های منقضی شده شورای امنیت علیه ایران شده و به زعم خودش مکانیزم ماشه را فعال کرده است.

وی اظهار کرد: وزارت خارجه آمریکا نیز شب گذشته با انتشار یک بیانیه از بازگشت تحریم‌ها علیه ایران گفته است؛ ترامپ در این روزها سخت مشغول تبلیغات انتخاباتی و جنگ روانی است تا به هر صورت ممکن بتواند یک دوره دیگر در کاخ سفید باقی بماند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامیافزود: از نظر ما فرقی بین رئیس جمهور دموکرات و جمهوریخواه وجود ندارد زیرا هر دو به یک میزان علیه ملت ایران فعالیت می‌کنند اما عطش ترامپ برای حفظ قدرت باعث شده دیوانه‌وار به همه قوانین بین‌المللی پشت پا بزند و امنیت نظام بین‌المللی از جمله خلیج فارس را به خطر بیندازد.

عضو هیأت رئیسه مجلس ادامه داد: شکی نیست اقدامات ترامپ نمایشی برای جلب نظر رأی دهندگان آمریکایی است؛ البته تمام نیروهای ترامپ برای گرفتن عکس یادگاری تبلیغاتی با مقامات ایرانی تلاش کردند اما تیرشان به سنگ خورد از همین رو اقدام به تهدید کردند.

موسوی لارگانی گفت: بحث تعطیلی برجام و فعال کردن مکانیزم ماشه و اعمال تحریم‌های غیرقانونی یک جانبه علیه ایران موضوعی است که صرفاً مقامات آمریکایی‌ها مطرح می‌کنند اما جمهوری اسلامی ایران دارای حقوق مسلمی است که نمی‌تواند شاهد نقض آنها باشد.


عضو هیأت رئیسه مجلس یادآور شد: رهبرانقلاب به مجلس دهم تذکر دادند سنای آمریکا 226 مصوبه علیه ملت ایران مصوب کرده است و اکنون نیز مجلس یازدهم در حال طی کردن همان مسیر مقابل زیاده‌خواهی‌های ایالات متحده است از این رو باید اقدام جدی انجام شود./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، اعمال تحریم های بین المللی علیه کشورمان، انتخابات، تحریم، تحریم اقتصادی، تحریم ها