حیدری مطرح کرد؛

توافق امارات و بحرین بحرین خیانت به آرمان های فلسطین

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: قطعا توافق امارات و بحرین بحرین خیانت به آرمان های فلسطین بوده و البته فلسطینیان هیچگاه از آرمانهای مقدس خود دست بردار نخواهند بود.

  خبرگزاری خانه ملت؛ شهریار حیدری به توافق امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: توافق سه جانبه امارات، بحرین و آمریکا در راستای تقویت رژیم صهیونیستی در خاورمیانه است و قطعا این موضوع خیانت بزرگی به آرمان‌های فلسطین و مسلمانان خواهد بود.

شهریار حیدری در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی از مشروعیت بین‌المللی برخوردار نیست؛ لذا آمریکا به دنبال این بوده تا به آن مشروعیت ببخشد؛ بنابراین از زمان شکل‌گیری رژیم صهیونیستی تا به الان دنیای اسلام با این پدیده زشت مخالف بوده و آن را به عنوان یک رژیم اشغالگر می‌شناسند.

وی  تاکید کرد: قریب به 50 سال آمریکا برای مشروعیت‌بخشی به رژیم صهیونیستی در حال تلاش است و از ابتدا با راه اندازی جنگ‌های منطقه‌ای و پس از آن گسترش ایران هراسی به دنبال این بود تا به کشورها بفهماند که این رژیم از مشروعیت لازم برخوردار است.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: در شرایط فعلی که سوریه و عراق در حال مبارزه با داعش هستند، داعشی که ساخته و پرداخته آمریکا و اسرائیل بوده در همین بحبوحه نیز این ها آمدند این توافق را انجام دادند و معتقدم که مردم این دو کشور مخالف این مسئله هستند؛ لذا این توافقنامه‌ها از مشروعیت خاصی برخوردار نیستند و صرفا کارکرد حکومتی دارد؛ چرا که از پایگاه مردمی برخوردار نبوده و قطعا به سرانجام موفقی هم نخواهند رسید./

پایان پیام

 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، امارات، بحرین، داعش، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، فلسطین، فلسطین اشغالی