منادی سفیدان مطرح کرد ؛

پیوستن آل خلیفه به جریان عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم های سازشکار عربی ثابت کردند که قدرت تصمیم گیری ندارند و در خدمت پروژه های رژیم صهیونیستی و آمریکا هستند.

  خبرگزاری خانه ملت ؛ علیرضا منادی سفیدان نماینده مردم تبریز،اسکو و آذرشهر در مجلسدر واکنش به توافق‌نامه بحرین و رژیم صهیونیستی،گفت: پیوستن آل خلیفه به جریان عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی؛نتیجه سرسپردگی یک رژیم وابسته است که تحت تعلیمات آمریکایی- اسرائیلی به حیات ظلم ستیزانه علیه خود ملت بحرین می‌پردازد.

علیرضا منادی سفیدان با اشاره به تلاش عربستان ،امارات و برخی کشورهای مرتجع منطقه برای عادی سازی روابط با اسرائیل ادامه داد:هدف از این توافق‌ها تبدیل منطقه خلیج فارس به بازار سیاسی، امنیتی و اقتصادی برای رژیم اشغالگر قدس است.

نماینده مردم تبریز،اسکو و آذرشهر در مجلس با اشاره به فاش شدن ائتلاف رژیم صهیونیستی با شماری از کشور‌های عربی برای محاصره مقاومت در نوار غزه، مطرح کرد:رژیم‌های سازشکار عربی ثابت کردند که قدرت تصمیم گیری ندارند و در خدمت برنامه‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا هستند.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه تصمیم امارات و بحرین برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خیانت به ملت مبارز فلسطین است، مطرح کرد: موضوع عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس ازسوی کشورهای عربی منطقه،انسجام را در میان گروه‌های مقاومت علیه سازشکاران و اشغالگران رقم خواهد زد.

علیرضا منادی سفیدان با اشاره به مخالفت ملت بحرین با تصمیمات آل خلیفه و عادی سازی روابط با اسرائیل کودک کش، ادامه داد:در مناطق مختلف بحرین شاهد برگزاری تظاهرات شبانه در اعتراض به اقدام منامه به عادی سازی روابط با تل آویو هستیم.

منادی سفیدان تاکید کرد:جولان ترامپ برموضوع ایجاد رابطه میان کشورهای عربی و صهیونیست‌ها می‌تواند برای بهره‌مند شدن وی از حمایت‌های سیاسی و اقتصادی لابی صهیونیسم در انتخابات پیش رو، بهانه خوبی باشد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با توجه به وابستگی محض حکام بحرین به رژیم سعودی، این آشکارسازی روابط با اسرائیل قطعا بدون هماهنگی و موافقت حکام سعودی اجرایی نشده است، تصریح کرد:در شرایط فعلی منطقه،این توافق بیش از آنکه جنبه عملیاتی داشته باشد، جنبه نمایشی دارد و ترامپ و دست‌اندرکاران این عادی‌سازی، بهره‌بردار اصلی توافق صهیونیست‌ها با چند کشور جزیره‌ای عربی هستند. /

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، عرب