فیروزی پوربادی مطرح کرد ؛

رشادت های جوانان برومند در دفاع مقدس، انقلاب و نظام را بیمه کرد

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ کشورمان است، گفت: رشادت های جوانان برومند در دفاع مقدس، انقلاب و نظام را بیمه کرد.

خبرگزاری خانه ملت  ؛ رحمت اله فیروزی پور نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در پیامی، هفته دفاع مقدس را گرامی داشت و بر تداوم راه شهدا، جانبازان و ایثارگران جنگ تحمیلی تاکید کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دفاع هشت ساله ملت ایران مجموعه در هم تنیده ای از عظمت ها و جلوه های جلال و جمالی است که یک ملت می تواند

در نمایشگاه زندگی تاریخی خود به نمایش بگذارد. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ کشورمان است که آموزه‌ها و پیام‌های ارزشمند آن همچون گنجینه‌ای گران­بها در تمامی عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و حتی زندگی شخصی یکایک مردم ایران زمین راهگشا است و می­توان از آن بهره برد.

این هفته در واقع نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین است، روزهایی که رشادت های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، این مناسبت بزرگ ملی را به تمامی هموطنان گرانقدر به ویژه خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای همگان توفیق گام گذاشتن در راه شهداء، پیروی از آرمان های آنان و سربلندی ایران عزیز را خواستارم./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، حفظ آثار دفاع مقدس، حوزه دفاعی، دفاع مقدس