حدادی مطرح کرد ؛

دفاع مقدس مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس گفت: دوران دفاع مقدس نشان داد با داشتن پشتوانه الهی، مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند.

 خبرگزاری خانه ملت؛  علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بر تداوم راه شهدا، جانبازان و ایثارگران جنگ تحمیلی تاکید کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دفاع هشت ساله ملت ایران مجموعه در هم تنیده‌ای از عظمت‌ها و جلوه‌های جلال و جمالی است که یک ملت می‌تواند در نمایشگاه زندگی تاریخی خود به نمایش بگذارد.

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ کشورمان است که آموزه‌ها و پیام‌های ارزشمند آن همچون گنجینه‌ای گران‌بها در تمامی عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و حتی زندگی شخصی یکایک مردم ایران زمین راهگشا است و می‌توان از آن بهره برد.

این هفته در واقع نمودار مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از اسلام و قرآن کریم و این سرزمین است. روزهایی که ایثار و شجاعت های جوانان برومند، انقلاب اسلامی و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه الهی، مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می‌توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، این مناسبت بزرگ را به تمامی امت اسلامی به ویژه خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای همگان توفیق گام گذاشتن در راه شهداء، پیروی از آرمان های امام (ره) و سربلندی ایران عزیز را خواهانم.

علی حدادی نماینده مردم شریف ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، اسناد دفاع مقدس، بنیه دفاعی، حفظ آثار دفاع مقدس، حوزه دفاعی، رژیم صهیونیستی