مالکی مطرح کرد ؛

تلاش دولت ترامپ برای افزایش فشار به جمهوری اسلامی ایران

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه اگر کشورهای منطقه همدل و همصدا شوند؛ قطعا خروج آمریکایی ها از منطقه رقم زده خواهد شد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ فدا حسین مالکی به لزوم اتحاد کشورهای منطقه برای خروج نظامیان آمریکایی اشاره کرد و گفت: به هر میزانی که کشورهای منطقه هم‌افزایی داشته باشند و از استقلال کافی برخوردار شوند؛ قطعا آمریکایی‌ها از منطقه خارج خواهند شد.

فدا حسین مالکی در ادامه افزود: بدون شک برخی از اقداماتی که عده‌ای از کشورهای منطقه انجام داده‌اند سبب ورود نظامیان آمریکایی به منطقه شده است و یکی از این اقدامات همین مسئله عادیسازی روابط با اسرائیل بوده؛ چرا که با این اقدام پای بیگانگان را به منطقه دراز می کنند و هر آنچه را که دلشان بخواهد انجام خواهند داد.

نماینده مردم زاهدان تاکید کرد: اسرائیل در گذشته اجازه این را نداشت که وارد حریم کشورهای منطقه شود، اما از زمانی که برخی از کشورهای منطقه به او خوش خدمتی کردند پایش در منطقه خاورمیانه باز شده است.

وی با تاکید بر اینکه کشورهای منطقه نباید اجازه دهند بیگانگان در امورات آنها مداخله کنند، اظهار کرد: برای خروج این کشورها از منطقه چاره‌ای جز این نیست که کشورهای منطقه خودشان را پیدا کنند و به یک اتحادی برسند تا این کار صورت بگیرد؛ بالاخره منطقه خاورمیانه سرشار از ثروت بوده، اما بیگانگان با ورودشان به این منطقه در حال چپاول این ثروت هستند./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا و اروپا، اتحادیه اروپا، اخبار برگزیده، اروپا، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، نظامی