منتظری در تشریح دستور کار کمیسیون فرهنگی مطرح کرد؛

پیش بینی مشوق های بلندمدت برای حمایت از زوجین و فرزندان

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه کمیته جمعیت و خانواده این کمیسیون به دنبال پیش بینی مشوق های بلندمدت برای حمایت از زوجین و فرزندان است، گفت: با پیش بینی مشوق های بلند مدت، رغبت خانواده ها به فرزندآوری افزایش خواهد یافت.

 خبرگزاری خانه‌ملت؛  در تشریح دستور کار امروز ( یکشنبه، 6 مهرماه ) کمیسیون فرهنگی مجلس از ادامه بررسی طرح جمعیت و تعالی خانواده در این نشست خبر داد و گفت: محور اصلی بحث امروز در حوزه جمعیت و خانواده، پرداختن به فصل شیوه‌های مختلف بیمه بود که با حضور مسئولانی از تامین اجتماعی و بیمه مرکزی بررسی شد.

وی  افزود: در نشست امروز نحوه حمایت‌های بیمه‌ای از زوجین مطرح و مسئولان و نمایندگان مخالف، نقطه نظرات خود را مطرح کردند و مقرر شد تا پایان هفته گفت و گو با دستگاه‌ها در مورد طرح را به اتمام برسانیم.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیته جمعیت و خانواده کمیسیون فرهنگی مجلس به دنبال پیش‌بینی مشوق‌های بلندمدت برای حمایت از زوجین و فرزندان است، گفت: با پیش‌بینی مشوق‌های بلند مدت رغبت خانواده‌ها به فرزندآوری افزایش خواهد یافت بنابراین نمایندگان معتقد بودند باید مشوق‌های بلندمدت را در نظر گرفت و این مهم نیاز به بحث و بررسی بیشتر دارد و باید در نشست‌های آتی کمیسیون به آن بیشتر بپردازیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

برچسب ها

اخبار برگزیده، ازدواج، ازدواج آسان، اقتصاد و فرهنگ