رضایی مطرح کرد ؛

آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم گفت: در صورت پیروزی بایدن قطعا وی برجام را به شکل سابق نخواهد پذیرفت و شروط جدیدی را به منظور اخذ امتیازات بیشتر از ایران، تعیین خواهد کرد.

خبرگزاری خانه ملت ؛ ابراهیم رضایی در خصوص فضاسازی های صورت گرفته در خصوص انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: تفاوت جدی بین دموکرات ها و جمهوری خواهان آمریکا در مواجهه با جمهوری اسلامی ایران ندیده ایم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم ادامه داد: متاسفانه عده ای از افراد دارای مسئولیت در دولت تصور می کنند اگر «جو بایدن» رای بیاورد برای جمهوری اسلامی ایران بهتر است، البته به چنین موضوعی اعتقاد نداریم و تفاوتی بین ترامپ و بایدن قائل نیستیم.

وی تصریح کرد: تجربه پر هزینه گذشته نشان داده آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند، بر این اساس در صورت پیروزی بایدن قطعا وی برجام را به شکل سابق نخواهد پذیرفت و شروط جدیدی را به منظور اخذ امتیازات بیشتر از ایران، تعیین خواهد کرد.

وی افزود: بایدن و ترامپ ممکن است مسیرشان برای تامین منافع زیاده خواهانه آمریکا اندکی تفاوت داشته باشد اما در ضدیت با جمهوری اسلامی ایران هیچ تفاوتی در این دو کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیست.

رضایی تاکید کرد: تحریم های ضد ایرانی دوران اوباما و ترامپ در راستای تکمیل یک پازل است. ایالات متحده پس از برجام تحریم های جدیدی در دوران اوباما علیه ایران وضع کرد لذا در صورت پیروزی « جو بایدن» کاندیدای دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، فشار بر ایران تداوم خواهد داشت./

پایان پیام

 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تحریم، تحریم اقتصادی، تحریم ها